ماد جدید Dark Souls 3 ترکیبی از عناوین سولزلایک فرام سافتور است

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902438/dark-souls-3-mod-archthrones-is-a-brilliant-blend-of-fromsoftwares-back-catalogue/تبلیغات

Dark Souls: Archthrones یک ماد اورهال (Overhaul) برای بازی Dark Souls 3 به شمار می‌رود. این ماد توسط برخی از طرفداران سولز در دست توسعه است که بیش از دو سال روی این پروژه کار کرده‌اند. از سوی دیگر، این ماد یک داستان جایگزین را ارائه می‌کند که در پنج دنیا اتفاق می‌افتد و توسط Nexus of Embers، که یک نسخه بازسازی‌ شده از منطقه مرکزی Firelink Shrine محسوب می‌شود، به هم متصل شده‌اند.

در حال حاضر هیچ گونه تاریخی برای انتشار ماد Dark Souls: Archthrones مشخص نشده است، اما سازندگان آن اعلام کرده‌اند که ماد مذکور به صورت کاملاً رایگان عرضه خواهد شد. با این حال، بازیکنان برای تجربه‌ی این ماد به یک نسخه از بازی Dark Souls 3 به همراه همه‌ی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آن نیاز خواهند داشت. در صورتی که تمایل به حمایت مالی از تیم سازنده این ماد دارید، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اخیراً ویدیویی از ماد جدید بازی Dark Souls 3 منتشر شده است که ترکیبی از ویژگی‌های سایر عناوین سولزلایک استودیوی فرام سافتور را نمایش می‌دهد.

در پایان می‌توانید ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی ماد Dark Souls: Archthrones را تماشا و دانلود کنید.

این ماد جدید جاه‌طلبانه نه تنها از Dark Souls 3 الهام پذیرفته است، بلکه ویژگی‌هایی از دیگر عناوین فرام سافتور (FromSoftware) را نیز در خود ترکیب می‌کند. به‌تازگی یک ویدیوی 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی این ماد منتشر شده که در آن نبردی حماسی علیه Demon Vanguard را می‌بینیم که شباهت زیادی به Vanguard عنوان Demon’s Souls دارد. همچنین Angelic Wall Guardian حال و هوای باس فایت Tower Knight را ارائه می‌دهد. از نظر موقعیت مکانی، محیط غم‌انگیز کلیسای گوتیک Ruins of Blue یادآور بازی Bloodborne بوده و نمایش روستای جنگ‌زده در این ویدیو به نظر می‌رسد از Sekiro: Shadow Die Twice الهام گرفته شده است.