ماد The Last of Us Part 2 بلا رمزی را در نقش الی قرار می‌دهد

البته، شایان ذکر است که این ماد کامل نیست و حالات چهره‌ی متفاوت الی در بازی معادل‌سازی نشده‌اند. بنابراین، آنطور که بیلسا می‌گوید، زمانی این ماد خوب به نظر می‌رسد که صورت الی در حالت عادی خود قرار دارد یا آنکه در حال فریاد کشیدن و بروز عصبانیت است، زیرا در این دو حالت، مشکلاتی که در لبان مدل بلا رمزی وجود دارد، به چشم نمی‌آید.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902815/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D9%85%D8%A7%D8%AF-the-last-of-us-part-2-%D8%A8%D9%84%D8%A7-%D8%B1%D9%85%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%82%D8%B1%D8%A7/

ماد جدیدی که برای The Last of Us Part 2 ساخته شده است، بلا رمزی (Bella Ramsey)، بازیگر الی (Ellie) در سریال شبکه‌ی اچ بی او (HBO)، را در نقش الی قرار می‌دهد.

تبلیغات

بیسلا حتی کریتوس (Kratos) و آترئوس (Atreus) را هم به دنیای The Last of Us آورده است. او می‌گوید که شخصیت‌های God of War Ragnarok و The Last of Us Part 2 دارای UV های مشترک هستند. گویا این مورد مدل‌سازی و همانندسازی ویژگی‌های مختلف این شخصیت‌ها را آسان‌تر کرده است. ویدیوی مربوط به این دو شخصیت را می‌توانید در کانال یوتیوب یادشده تماشا کنید.

او در این باره گفته بود:

در این سریال اقتباسی، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) نقش جوئل (Joel) و آنا تورف (Anna Torv) نقش تِس (Tess) را بر عهده دارد. بلا رمزی پیش‌تر نیز اعلام کرده بود که شخصیت الی را در خود می‌بیند.

حال به لطف مادسازان، اسکین بلا رمزی برای The Last of Us Part 2 ساخته شده است. سازنده‌ی این ماد آلخاندرو بیلسا (Alejandro Bielsa) نام دارد و با عنوان Vontadeh نیز شناخته می‌شود. او که در حال حاضر عضوی از استودیوی پلی گراند گیمز (Playground Games) محسوب می‌شود و در مقام طراح تکنیکال شخصیت در ساخت Fable مشارکت دارد، می‌گوید که آن‌ها توانسته‌اند حالت عادی صورت الی را به صورت بلا رمزی تغییر دهند.

اسکین‌های موجود در بازی‌های ویدیویی را دیده‌اید؟ او (الی) از قبل یکی از اسکین‌های من بوده است.

بلا رمزی

او هدف خود از انجام این را به شکل زیر شرح داد:

پخش سریال اقتباسی The Last of Us از تاریخ 15 ژانویه 2023 (25 دی 1401) آغاز می‌شود.

کانال یوتیوب Speclizer ویدیویی از این ماد منتشر کرده که در ادامه قابل مشاهده است. اگر هنوز داستان The Last of Us Part 2 را نمی‌دانید(!)، از دیدن ویدیو خودداری نمایید.

ما هوادارانی هستیم که با بازی مورد علاقه‌ی خود اوقات خوشی را سپری می‌کنیم. می‌دانیم که بخش‌هایی از نتیجه‌ی کار کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما به هر حال، این ماد با اهمیت، عشق و احترام به ناتی داگ (Naughty Dog)، استودیوهای دیگری که در مراحل ساخت بازی مشارکت داشته‌اند و بلا ساخته شده است. بنابراین، دوست داشتیم که به هر صورت آن را به‌اشتراک بگذاریم.

آلخاندرو بیلسا