مارول سریالی بر محوریت ویژن به نام Vision Quest می‌سازد

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881566/vision-quest-wandavision-spin-off-cast-paul-bettany/تبلیغات

سریال «وانداویژن» موفقیت بسیار بزرگی برای کمپانی مارول و دیزنی به شمار می‌رفت. این سریال نه تنها توانست توجه مخاطبان بسیار زیادی را به سمت سرویس آنلاین دیزنی پلاس جلب کند بلکه موفق شد تا در مراسم امی، ۲۳ نامزدی جایزه را دریافت کند.

سریال وانداویژن (WandaVision)

الیزابت اولسن در سال جاری میلادی نقشش به عنوان واندا یا اسکارلت ویچ را در فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) به تصویر کشیده بود و به نظر می‌رسد که سریال «ویژن» در بین اتفاقات سریال «وانداویژن» و فیلم «دکتر استرنج ۲» قرار می‌گیرد.

بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، این سریال تازه مارول با عنوان سریال جستجوی ویژن (Vision Quest) شناخته می‌شود و بر محوریت شخصیت ویژن با بازی پل بتانی (Paul Bettany) تمرکز دارد. ویژن در این سریال و به دنبال اتفاقات رخ داده در سریال «وانداویژن» به دنبال آن است تا حافظه و همچنین انسانیت خودش را دوباره بدست بیاورد.

در این گزارش‌ها همچنین آمده است که شخصیت واندا نیز در این سریال تازه حضور خواهد داشت و الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) بار دیگر این نقش را بازآفرینی می‌کند و بیشتر به رابطه بین این دو کاراکتر پرداخته خواهد شد.

استودیو مارول قرار است سریال Vision Quest را بسازد که نسخه‌ای فرعی از سریال WandaVision محسوب می‌شود.

در حال حاضر استودیو مارول به صورت رسمی ساخت سریال «جستجوی ویژن» را اعلام نکرده و اگر ساخت این سریال واقعیت داشته باشد، دومین نسخه فرعی از سریال «وانداویژن» محسوب می‌شود چراکه قبلا نسخه فرعی دیگری تحت عنوان آگاتا: خانه تاریکی (Agatha: House of Harkness) با بازی کاترین هان (Kathryn Hahn) در نقش اصلی تایید شده بود.

مارول با سریال وانداویژن (WandaVision) در سال ۲۰۲۱ میلادی توانست حوزه فعالیت خودش را به دنیای سریال نیز گسترش بدهد و شروعی موفق در سرویس آنلاین دیزنی پلاس داشته باشد. حالا نیز مارول و دیزنی به دنبال ساخت نسخه‌ای فرعی بر اساس این سریال هستند.