ما محصول بهتر را داریم

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: https://gamefa.com/978793/phil-spencer-in-response-to-ps5-unveiling-we-have-a-better-product/

اکنون پس از تقریباً ۱۲ ساعت غوطه‌ور شدن در مراسم رونمایی آن‌ها، آنالیز کردن مشخصات کنسول‌شان و نگاهی به پاسخ‌های جامعه گیمری، فقط می‌خواستم بگویم که به تیم خود افتخار می‌کنم.

تبلیغات

ما محصول بهتری نسبت به سونی (Sony) داریم، نه فقط از نظر سخت‌افزار، بلکه در زمینۀ پلتفرم نرم‌افزاری و سرویس‌ها نیز بهتر هستیم. ما اجزای یک طرح برنده را داریم. درست است که باید علاوه بر داشتن اعتماد به نفس، متواضع نیز باشم، اما امروز روز خوبی برای ما (ایکس باکس) بود.

همانطور که می‌دانید و امروز بارها به آن اشاره کرده‌ایم، مایکروسافت با افشای قابل توجه‌ای از اطلاعات روبه‌رو شده است. اسنادی که در اختیار FTC قرار داشتند، به صورت ویرایش نشده و تصادفی به بیرون درز پیدا کرده‌اند. در این مطلب به ایمیل لو رفتۀ دیگری خواهیم پرداخت.

پس از رونمایی از کنسول PS5، فیل اسپنسر، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، به ساتیا نادلا (Satya Nadella)، مدیرعامل شرکت، ایمیل زده و می‌نویسد:

بخشی از اطلاعات لو رفته از اسناد متعلق به مایکروسافت (Microsoft) طی امروز، واکنش فیل اسپنسر (Phil Spencer) به مراسم رونمایی از PS5 را برجسته می‌کند.

حتی وقتی این متن را تایپ می‌کنم، می‌دانم که نباید، اما نمی‌توانم جلوی خودم را بگیرم. تمام ما در ۷ سال گذشته، با قیمت و عملکرد ضعیف‌تر Xbox One نسبت به PS4 زندگی کرده‌ایم. باید اعتراف کنم صبح وقتی از خواب بیدار شدم و فهمیدم که مراسم رونمایی از PS5 امروز بوده، سطح استرسی بالاتر از حد نرمال را تجربه کردم.

هنوز در ابتدای نسل قرار داریم و من می‌دانم که مباحث سختی را در مورد قیمت‌گذاری، سود و زیان، سرمایه‌گذاری‌ها و … در پیش خواهیم داشت. اما حداقل می‌توانیم تا اینجای کار به محصول خود اطمینان داشته باشیم و باور دارم هر مکالمه‌ای باید با اعتقاد به آن شروع شود. امروز روز خوبی برای ایکس باکس بود.