محتوای فصل اول Modern Warfare 2 و نقشه‌ی راه آن مشخص شدند


این طور که به نظر می‌رسد بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 فصل اول پر و پیمانی را برای بازیکنان در نظر گرفته است و قرار است شاهد اضافه شدن چندین سلاح جدید، نقشه، یک ماموریت Spec Ops و موارد دیگر باشیم.

Call of Duty: Modern Warfare 2 از نظر فروش شروع فوق‌العاده‌ای داشته است و توانسته تنها در 10 روز به درآمد 1 میلیارد دلاری برسد تا به پرفروش‌ترین بازی تاریخ این فرنچایز در این مدت کوتاه تبدیل شود. با این حال همان‌طور که از عناوین Call of Duty در سال‌های اخیر انتظار می‌رود، پشتیبانی پس از عرضه بخشی از چرخه‌ی زندگی آن هستند. فصل اول این بازی کم‌تر از یک هفته‌ی دیگر آغاز می‌شود و اکتیویژن (Activision) تصمیم گرفته تا محتوای آن را به اشتراک بگذارد.

برای شروع باید گفت که دو نقشه‌ی جدید در طول این فصل به بازی اضافه می‌شوند. با این حال طرفداران احتمالا از این دو نقشه ناامید خواهند شد. چرا که با Shoot House و Shipment، دو نقشه که پیش از این در Modern Warfare 2019 حضور داشتند طرف هستیم. پس صرفا با ریمستر این دو نقشه برای Modern Warfare 2 طرف هستیم. Shoot House به هنگام آغاز فصل اول در دسترس قرار خواهد گرفت و Shipment هم در میانه‌ی فصل به بازی اضافه خواهد شد.

در طول فصل اول Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 شاهد اضافه شدن شش اپراتور جدید هم به بازی خواهیم بود. بسیاری از این اپراتورها به تازگی فاش شده بودند. Zeus یک سرباز نیجریه‌ای است که یک گروه ضد تروریستی به نام Thunder Corps را تاسیس کرده و به هنگام آغاز فصل اول در دسترس قرار خواهد گرفت. با خرید بتل پس فصل اول به این اپراتور دسترسی پیدا خواهید کرد. مهم‌تر از آن Gaz، دست راست Captain Price است که در میانه‌ی فصل اول اضافه خواهد شد.

سه بازیکن فوتبال واقعی هم در ادامه‌ی راه به بازی اضافه خواهند شد. نیمار و لیونل مسی از پاریس سن ژرمن و پل پوگبا از یوونتوس این سه نفر هستند. نیمار در تاریخ بیست و یکم نوامبر، پوگبا در بیست و پنجم و مسی در بیست و نهم به بازی اضافه خواهند شد. یک حالت چندنفره به نام CODBall هم در جریان فصل اول به بازی اضافه خواهد شد که فعلا اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست.

تبلیغات

فصل اول هم‌چنین یک ماموریت Spec Ops جدید به نام High Ground را به بازی اضافه خواهد کرد. در این ماموریت بازیکنان باید با یافتن و نابود کردن سرورهای ارتباطاتی دشمن، سه هارد درایو با اطلاعات مهم را به دست بیاورند. در میانه‌ی فصل اول هم شاهد اضافه شدن اولین ماموریت Raid کوآپ این بازی و تاریخ این فرنچایز هستیم.

بازیکنان Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 هم‌چنین می‌توانند انتظار اضافه شدن چهار سلاح جدید را به بازی داشته باشند. یک Sniper Rifle به نام Victus XMR، یک Assault Rifle به نام M13B و یک SMG به نام BAS-P به هنگام آغاز فصل اول در دسترس قرار خواهند گرفت. یک Assault Rifle به نام Chimera هم در اواسط فصل اول عرضه خواهد شد. در میان این چهار سلاح با خرید بتل پس می‌توانید Victus XMR و M13B را فورا به دست آورید.

هم‌چنین فصل اول یک سیستم Prestige جدید را به Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 اضافه خواهد کرد. سیستم Prestige به شما اجازه می‌دهد تا پس از رسیدن به سطح 55 بتوانید مدال‌های Prestige ثابتی را به دست بیاورید که پس از آغاز یک فصل جدید هم با شما خواهد ماند. فصل اول شامل پنج مدال Prestige خواهد شد که به ترتیب در سطح 56، سطح 100، سطح 150، سطح 200 و سطح 250 باز خواهند شد.

به علاوه اکتیویژن تایید کرده که فصل اول یک پلی‌لیست CDL Moshpit را به بازی اضافه خواهد کرد تا بازیکنان را برای اضافه شدن Ranked Play در سال 2023 آماده کند. یک تغییر مهم دیگر در فصل اول اضافه شدن یک سیستم بتل پس جدید به بازی است. اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم جدید را از طریق این لینک مطالعه کنید. هم‌چنین تایید شده که پس از انتشار Warzone 2.0 بازی قدیمی Warzone با نام Call of Duty: Warzone Caldera در جریان ماه جاری منتشر خواهد شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است. فصل اول این بازی در تاریخ 16 نوامبر و هم‌زمان با انتشار Warzone 2.0 آغاز خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/884886/call-of-duty-modern-warfare-2-season-1-brings-new-operators-maps-persistent-prestige-system-and-more/