محتویات اولین فصل Call of Duty Mobile در سال 2023؛ از سلاح‌‎ها تا پرک‌های جدید

شارژ 20 درصد از مهارت اپراتور با هر Kill گرفته شده توسط هم‌تیمی‌ها، پر خواهد شد. با این حال، شارژ به دست آمده توسط خود بازیکن به نسبت حالت عادی 60 درصد کاهش خواهد داشت. از دیگر ویژگی‌های این Perk آن است که بازیکن 4% از ScoreStreak به دست آمده از هم تیمی‌ها را دریافت خواهد کرد. این جایزه در صورت تسخیر Hard Pointها به 10٪ افزایش می یابد.

حال پس از پایان فصل یازدهم CoD Mobile از سال 2022، بازی باری دیگر با فصل اول از سال 2023 بازیابی خواهد شد و قرار است شاهد محتویات جدیدی در طول این مدت باشیم که اطلاعات برخی از آن‌ها به تازگی منتشر شده است.

یکی از موارد جالبی که در سرورهای آزمایشی مشاهده شد، Perk جدیدی به نام Unit Support Perk بود که قابلیت‌ بسیار ویژه‌ای به بازیکن می‌داد. در بخش اطلاعات این Perk آمده است که در صورت استفاده از آن، قابلیت‌های زیر برای پلیر فعال خواهد شد:

Season 1 2023، اولین به‌روزرسانی بزرگ سال برای بازی Call of Duty Mobile به شمار می‌رود. در ادامه، به تغییرات جدید بازی به لطف این به‌روزرسانی خواهیم پرداخت.

تبلیغات

البته، تمامی اطلاعات موجود، طی تجربه‌ی سرورهای آزمایشی بازی به دست آمده است و نمی‌توان به صورت قطعی صحت این موارد را تایید کرد.

همچنین به نظر می‌رسد که در CoD Mobile Season 1 2023، برای اولین بار شاهد افزوده شدن Stim Shot به بازی باشیم. این گجت مفید برای اولین بار در Black Ops 4 معرفی شد و به بازیکنان کمک می‌کرد تا در کسری از ثانیه، سلامتی خود را بهبود ببخشند و از طرفی Mobility خود را به صورت موقت افزایش دهند.

در حالی که بازی‌هایی مانند Warzone 2 و Modern Warfare 2 از سری Call of Duty تیتر اخبار سال را از آن خود کردند، CoD Mobile بدون سر و صدا و به طور متداوم بر محتوای خود افزود و در نهایت توانست تا میلیون‌ها پلیر را روی پلتفرم موبایل گرد هم آورد.

اگر Call of Duty Black Ops 3 را تجربه کرده باشید، قطعا تفنگ LMG محبوب این نسخه را به یاد دارید. از آن جایی که در هر فصل شاهد افزوده شدن یک سلاح جدید از بازی‌های پیشین به اسلحه‌خانه‌ی نسخه‌ی موبایلی هستیم، به نظر می‌رسد که در این فصل قرعه به نام Black Ops 3 افتاده تا بازی میزبان سلاح Dingo LMG باشد.

از آن جایی که بتل‌پس فصل یازدهم بازی در تاریخ چهاردهم ژانویه به پایان می‌رسد، دور از انتظار نیست که فصل جدید، حداقل از تاریخ پانزدهم ژانویه شروع شود؛ اما با این وجود، کماکان نمی‌توان به صورت قطعی این موضوع را تایید کرد، چرا که با توجه به محتویات بسیار زیادی که برای بازی تداریک دیده شده‌، ممکن است شاهد یک تاخیر جزئی در انتشار فصل جدید باشیم.

سلاح‌ و تجهیزات جدید در سال 2023

Call of Duty Mobile به صورت رایگان برای دارندگان تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل Android و یا iOS قابل دریافت است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902654/cod-mobile-season-1-2023-update-patch-notes/

Perkهای جدید در آپدیت فصل اول 2023