مخالفت طراح Silent Hill با کله هرمی استفاده شده در بازی Dead by Daylight

تبلیغات

به‌نظر می‌رسد که سازندگان Dead by Daylight دقت مورد نیاز برای ساخت کراس‌اور Silent Hill را مدنظر قرار نداده‌اند.

بازی Dead by Daylight چندی پیش شش سالگی خود را جشن گرفت و هنوز هم یک بازی ترسناک آنلاین بسیار محبوب است، به خصوص در میان جامعه استریم. با معرفی بازی جدیدی به نام Meet Your Maker توسط بیهیویر اینتراکتیو (Behavior Interactive)، طرفداران مشتاقانه منتظر دست‌پخت بعدی این استودیو هستند.

بر اساس توییتی از ماساهیرو ایتو (Masahiro Ito)، خالق Pyramid Head، سازندگان Dead by daylight از طراحی اشتباهی برای هیولای Pyramid Head یا کله هرمی استفاده کردند. این توییت استدلال می‌کند که Pyramid Head همان دشمن و هیولای Silent Hill 2 است که تنها به عنوان یادآوری خاطرات در Dead by Daylight قرار داده شده است. ایتو در ادامه می‌گوید که طرح دیگری به نام White Hunter وجود دارد و آن برای استفاده در کراس‌اورهای این‌چنینی مناسب‌تر است.

اینکه آیا بیهیویر حرف‌های ایتو را به دل بگیرد و طراحی این شخصیت را به Silent Hill 2 نزدیک کند، چیزی است که نمی‌توان با اطمینان راجع به آن نظر داد. بعید به نظر می‌رسد که این موضوع سر و صدای زیادی به پا کند، زیرا این تفاوت فقط در بافت‌های مدل اصلی باشد. در واقع، کسانی که طرفدار دو آتیشه Silent Hill نیستند، احتمالا متوجه این تفاوت نخواهند شد.


منبع: https://gamefa.com/851693/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-pyramid-head-%D8%AF%D8%B1-dead-by-daylight-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%A2%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A7/