مدت زمان فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania مشخص شد

فیلم انت‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) سومین اثر در مجموعه فیلم‌های «انت‌من» دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که به تازگی مدت زمان آن آشکار شده و ظاهرا طولانی‌ترین فیلم این سه‌گانه است.

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» با وجود اینکه طولانی‌ترین فیلم در این سه‌گانه به شمار می‌رود اما در مقایسه با دیگر فیلم‌های مارول کوتاه‌تر است. هر چند باید گفت که طولانی‌تر بودن یک فیلم به معنای بهتر بودن آن نیست.

تبلیغات

استودیو مارول فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» را برای اکران در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی کرده است.

منبع: کولایدر

پل راد در فیلم «‌انت‌من ۳» بار دیگر نقشش به عنوان اسکات لنگ را بازآفرینی خواهد کرد و در کنار او نیز بازیگرانی دیگری همچون اونجلین لیلی، میشل فایفر، مایکل داگلاس و کاترین نیوتن حضور خواهند داشت.

این فیلم تازه از مجموعه «انت‌من» قرار است فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را شروع کند و علاوه بر پیگیری داستان‌های قبلی این کاراکترهای محبوب، قرار است به شکلی مناسب به معرفی شخصیت شرور کانگ فاتح بپردازد.

اولین فیلم «انت‌من» یک ساعت و ۵۷ دقیقه زمان داشت و این در حالی است که مدت زمان فیلم «انت‌من و واسپ» یک ساعت و ۵۸ دقیقه بود. حالا آشکار شده که فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» دو ساعت و ۵ دقیقه زمان دارد.

فیلم انت‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp: Quantumania)

مدت زمان فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania آشکار شده که نسبت به دو فیلم قبلی این مجموعه بیشتر است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902414/ant-man-and-the-wasp-quantumania-runtime-how-long/