مدت زمان فیلم Avatar 2 مشخص شد

این دنباله‌ که سال‌ها پس از وقایع فیلم اول جریان دارد، روایت‌گر زندگی جدید سالی و نیتری می‌باشد که یک خانواده را تشکیل داده و زندگی خوبی را کنار یکدیگر می‌گذارنند. با این حال سر و کله یک تهدید جدید پیدا می‌شود که نه تنها خانواده آن‌ها را در معرض نابودی قرار خواهد داد، بلکه می‌تواند کل سیاره پاندورا را نیز در معرض خطر قرار بدهد.

فیلم Avatar: The Way of Water ساخته جیمز کامرون (James Cameron) را می‌توان به عنوان یکی از آثار مورد انتظار سینمای جهان خطاب کرد که دنباله‌ای بر پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بوده و به همین جهت نیز انتظارات از آن بسیار بالا می‌باشد. فیلمی که می‌تواند تعریف جدیدی از بکارگیری جلوه‌های ویژه در سینما را ارائه دهد.

منبع: هالیوود ریپورتر


منبع: https://gamefa.com/881897/avatar-the-way-of-water-runtime-sails-past-three-hours/حال نیز طبق گزارش جدیدی که منتشر شده است، مدت زمان فیلم آواتار 2 اعلام شده و با پروژه‌ای طرف خواهیم بود که 3 ساعت و 10 دقیقه زمان می‌برد. شاید جالب باشید تا بدانید که آثاری همچون Avengers: Endgame و Titanic به ترتیب از 3 ساعت و 2 دقیقه و 3 ساعت و 14 دقیقه زمان برخوردار بودند. فیلم Avatar که در سال 2009 اکران شد نیز از مدت زمانی معادل 2 ساعت و 41 دقیقه بهره برده است.

این فیلم که از بازیگرانی همچون سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña)، استیون لانگ (Stephen Lang)، جووانی ریبیسی (Giovanni Ribisi)، وین دیزل (Vin Diesel) و کیت وینسلت (Kate Winslet) بهره می‌برد، توسط جیمز کامرون و جان لاندو (Jon Landau) تهیه‌کنندگی شده است.

سرانجم زمان فیلم Avatar مشخص شد تا شاهد یکی از آثار طولانی مدت سینمای امسال باشیم.

فیلم Avatar: The Way of Water در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.


تبلیغات