مدیر ارشد بخش خلاقیت Epic Games جدایی خود را از این شرکت اعلام کرد

بیانیه‌ی دونالد ماستارد به شرح زیر است:

از جاه‌طلبی بازی Advent Rising گرفته تا شروع Chair که در آن Shadow Complex و سه گانه Infinity Blade را ایجاد کردیم، تا افتخار تیم کوچک ما که بخشی از اپیک گیمز شد، هر فصل جدید به من اجازه می‌داد تا چیز جدید و بدیع را انجام دهم. من به ویژه به فرصتی که برای کمک به ایجاد و شکل دادن به Fortnite در اختیار داشتم، افتخار می‌کنم. من خوشحال هستم که بخشی از تیمی بودم که هر روز سعی می‌کند «شادی و لذت» را به جامعه Fortnite بیاورد.

آقای ماستارد که همچنین مدیر خلاق سری Infinity Blade و Shadow Complex محسوب می‌شود، روز جمعه خبر جدایی خود را از اپیک گیمز در حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود اعلام کرد. این طراح اظهار داشت بازی Fortnite در دستان بهترین تیم‌ها قرار دارد و روی چیزهای بزرگ و شگفت‌انگیز کار می‌کنند.

پس از یک ماجراجویی باورنکردنی، من از نقش خود به عنوان مدیر خلاقیت ارشد در اپیک گیمز در این ماه بازنشسته خواهم شد. من نزدیک به ۲۵ سال در صنعت بازی از همکاری با برخی از با استعدادترین افراد لذت برده‌ام و به آنچه که با هم ساخته‌ ایم، بسیار افتخار می‌کنم.

همچنین تیم سویینی، رییس شرکت اپیک گیمز، به پست دونالد ماستارد پاسخ داد و بابت لحظات و دستاوردهای شگفت‌انگیز در این شرکت از وی تشکر کرد.

تبلیغات

من نمی‌توانم صبر کنم تا در آینده Fortnite را به عنوان یک بازیکن در کنار همه شما به اشتراک بگذارم. این بازی در دستان بهترین تیم قرار دارد و روی چیزهای بزرگ و شگفت انگیز کار می کنندمن برای گذراندن وقت با همسر و خانواده‌ام هیجان زده هستم و برای همیشه از تیم سویینی (Tim Sweeney) و خانواده اپیک گیمز سپاسگزارم.

منبع: Videogameschronicle


منبع: https://gamefa.com/975481/epic-games-chief-creative-officer-donald-mustard-is-leaving-the-company/

دونالد ماستارد (Donald Mustard)، مدیر ارشد خلاقیت اپیک گیمز (Epic Games) و یکی از افراد مهم در موفقیت بازی Fortnite، اخیراً اعلام کرده است که پس از ۲۵ سال فعالیت این شرکت را ترک می‌کند.