مدیر ارشد عملیاتی Activision Blizzard این شرکت را ترک می‌کند

تبلیغات

دنیل الگره (Daniel Alegre)، مدیر ارشد عملیاتی و مدیر اجرایی اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، جدایی خود را از این کمپانی اعلام کرد.

دنیل الگره در خصوص پیوستن خود به شرکت یوگا لبز اظهار داشت:

آقای الگره از سال 2020 در این سمت فعالیت کرده است و طبق گفته اکتیویژن بلیزارد، در تاریخ 31 مارس 2023 قرارداد کاری فعلی او به پایان خواهد رسید. همچنین اعلام شده است که دنیل الگره به عنوان مدیر عامل به شرکت بلاک‌چینی یوگا لبز (Yuga Labs)، کمپانی سازنده NFTهای Bored Ape Yacht Club، خواهد پیوست. وی جانشین نیکول مونیز (Nicole Muniz) در یوگا لبز می‌شود که به عنوان شریک و مشاور استراتژیک شرکت مذکور باقی خواهد ماند.

از زمانی که Bored Ape Yacht Club در سال 2021 خود را مطرح نمود، شرکت یوگا لبز به سرعت از طریق ترکیبی قدرتمند از داستان‌گویی و جامعه‌سازی نامی برای خود دست و پا کرد. تولیدات، مشارکت‌ها و آی‌پی‌های این شرکت، فرصتی عظیم برای تعریف متاورس است؛ به گونه‌ای که به سازندگان قدرت می‌دهد و مالکیت واقعی هویت و دارایی‌های دیجیتالی را برای کاربران فراهم می‌کند. من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم پرشور و خلاق یوگا برای نوآوری، الهام بخشیدن و شکل دادن به آینده اینترنت هستم.

خروج مدیر ارشد عملیاتی اکتیویژن بلیزارد در حالی رخ می‎‌دهد که هنوز خرید این کمپانی توسط مایکروسافت در بین سازمان‌های نظارتی مورد بحث قرار دارد. از طرف دیگر، کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC) به منظور جلوگیری از تایید این معامله، شکایتی را تنظیم کرده است.


منبع: https://gamefa.com/896792/activision-blizzards-president-and-coo-is-leaving-the-company/