مردم بریتانیا بازیگر مورد علاقه خود برای ایفای نقش جیمز باند را انتخاب کردند

نتیج یک نظرسنجی عمومی نشان داده که مردم کشور بریتانیا نسبت به حضور چه بازیگری در قامت جیمز باند بعدی سینما علاقه‌مند هستند.

در حالی که هر ۳ بازیگر نام برده شده از محبوبیتی بین‌المللی برخوردار بوده و می‌توانند جیمز باندی به یاد ماندنی را به تصویر بکشند اما باید این را به یاد داشت که تهیه‌کنندگان این فرنچایز در گذشته اعلام نمودند که بازیگر مد نظر آن‌ها باید سن و سالی حدود ۳۰ داشته تا بتواند برای سال‌های متوالی از عهده چنین نقشی بربیاید. مسئله‌ای که سبب شده تا نام بازیگرانی همچون آرون تیلور جانسون و سم هیوین نیز به میان آمده و جزو کاندیداها قرار بگیرند.

در هر حال باید صبر کرد و دید که تصمیم نهایی تهیه‌کنندگان جیمز باند به چه صورت بوده و چه بازیگری ایفای نقش مامور ۰۰۷ را بر عهده خواهد گرفت. تا آن زمان شما نیز بازیگر مورد علاقه خود را برای ایفای این نقش نام ببرید.

به همین مناسبت نیز وبسایت سرگرمی مشهور بریتانیایی NME نظرسنجی جالب توجهی را در میان کاربران خود به راه انداخت و این سوال را مطرح کرد که دوست دارند تا چه کسی ایفای نقش جیمز باند را برای سال‌های آینده در سینما بر عهده داشته باشد. سوالی که نتایج جالبی را نیز در پی داشت:

  • در رتبه نخست ادریس آلبا ۱۷.۵ درصد آراء را به خود اختصاص داد.
  • در رتبه دوم تام هاردی ۱۶.۶ درصد آراء را به خود اختصاص داد.
  • در رتبه سوم هنری کویل ۱۶.۵ درصد آراء را به خود اختصاص داد.

انتخاب بازیگر جدید برای ایفای نقش جیمز باند در سینما به امری مهم و بحث برانگیز بدل گشته و بسیاری از مخاطبین و سینماگران کنجکاو هستند تا هر چه سریعتر از تصمیم نهایی تهیه‌کنندگان این فرنچایز صاحب سبک آگاه شوند. مسئله‌ای که حتی می‌تواند بر آینده کاری بازیگر تعیین شده نیز تاثیر به سزایی داشته باشد تا حدی که وی را به ستاره مشهور ژانر اکشن و جاسوسی سینما تبدیل نماید.

تبلیغات

منبع: Gamereactor


منبع: https://gamefa.com/971446/the-british-have-revealed-who-they-want-to-be-the-next-james-bond/