مرگ ری استیونسون در سن ۵۸ سالگی

ری استیونسون که به سبب ایفای نقش در فیلم‌های Thor و Punisher شناخته می‌شود، در سن ۵۸ سالگی دار فانی را وداع گفت.

آخرین اثر ری استیونسون نیز سریالی تحت عنوان Ahsoka نام دارد که به عنوان نقش مقابل شخصیت آسوکا تانو با هنرنمایی رزاریو داوسون شناخته می‌شود و در ماه اوت از طریق سرویس دیزنی‌پلاس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/940593/ray-stevenson-dead-at-58/

ری استیونسون در سال ۱۹۹۳ با حضور در مدیوم تلویزیون به عرصه بازیگری راه یافت و با آثاری همچون Rome (رم)، Black Sails (بادبان‌های سیاه)، Punisher: War Zone (مجازاتگر: منطقه جنگی) و مجموعه فیلم‌های Thor (ثور) و Divergent (سنت‌شکن) لحظاتی به یاد ماندنی را برا طرفدارنش به ارمغان آورد.

با وجود آن که فعلاً دلیل مرگ این بازیگر ایرلندی اعلام نشده است اما او روزهای پرمشغله‌ای را در سینما و تلویزیون سپری می‌کرد و خبر مرگ او اتفاقی غیرقابل باور می‌باشد که طرفدارانش را شوکه کرده است.

ری استیونسون، بازیگر محبوب و دوست‌داشتنی سینمای هالیوود که در طی چند دهه گذشته با آثار متنوع خود لحظاتی به یاد ماندنی را برای سینماگران رقم زده بود، در اتفاقی شوکه‌کننده در سن ۵۸ سالگی دار فانی را وداع گفته است. کسی که با وضعیت سلامتی مناسبی در جشنواره جنگ ستارگان حضور پیدا کرد و خبر از ایفای نقش در سریال Ahsoka (آسوکا) داده بود، با مرگ غیرمنتظره خود سینما را به شوکی عظیم فرو برد.

تبلیغات