مشکلات آپدیت نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt بررسی می‌شوند

کرش کردن بازی روی PC، عملکرد فنی ضعیف با Ray Tracing، مشکلات آپدیت Origin و عدم وجود برخی از بسته‌های الحاقی روی پلی استیشن 5 چهار مشکل اصلی آپدیت نسل بعدی بازی The Witcher 3: Wild Hunt هستند. سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به تازگی گفته که مشغول بررسی این مشکلات است.

آپدیت نسل بعدی بازی The Witcher 3: Wild Hunt که در روز گذشته برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر شد، قرار بود که جلوه‌های بصری و عملکرد فنی بازی را بهبود می‌بخشد و محتوای جدیدی را به آن اضافه کند. با این حال از زمان عرضه‌ی بازی بازیکنان با مشکلات فنی زیادی رو به رو شده‌اند که سی‌دی پراجکت رد هم وجود این مشکلات را تایید کرده است.

تبلیغات

در روز گذشته این استودیو گزارشی را از چهار مشکل اصلی بازی که منتشر کرد و از بازیکنان خواست تا به ارسال بازخوردهای خود ادامه دهند. ظاهرا روی PC مشکل اصلی کرش کردن دائم بازی و هم‌چنین عملکرد ضعیف آن با Ray Tracing روی کارت‌های گرافیک Intel است. سی‌دی پراجکت رد هم‌چنین به دنبال یافتن علت عدم آپدیت شدن بازی برای برخی از دارندگان روی پلتفرم Origin و هم‌چنین ناموجود بودن دو بسته الحاقی بازی برای برخی از دارندگان پلی استیشن 5 است.

نسخه‌ی نسل نهمی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است. دارندگان این بازی روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌توانند این آپدیت را به صورت رایگان دریافت کنند.


منبع: https://gamefa.com/895936/cd-projekt-is-investigating-four-main-issues-with-the-witcher-3s-next-gen-update/

به بازیکنان روی PC توصیه شده که آخرین درایورها برای کارت گرافیک‌ها و چیپ‌ست‌های مادربورد خود را نصب کنند. در حال حاضر این بازیکنان می‌توانند به دو نسخه از The Witcher 3: Wild Hunt دسترسی داشته باشند. نسخه‌ی DirectX 11 که همان نسخه‌ی قبلی بازی است و نسخه‌ی DirectX 12 که شامل بهبودهای گرافیکی و Ray Tracing می‌شود.