مشکلات Cyberpunk 2077 باعث حذف بخش چندنفره شد

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/892645/cyberpunk-2077-issues-meant-that-multiplayer-had-to-go-away/

فیلیپ وبر (Philipp Weber)، طراح ارشد ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077، گفته که پس از عرضه‌ی فاجعه‌بار این بازی، اولویت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) این بود که از اجرای بازی اصلی در بهترین حالت ممکن مطمئن شوند.

ما باید به اولویت‌ها پس از عرضه‌ی Cyberpunk 2077 نگاه می‌کردیم. اولویت اصلی این بود که بازی برای همه در بهترین حالت ممکن اجرا شود. همین مهم به این معنا بود که سایر پروژه‌ها باید کنار می‌رفتند. با Cyberpunk می‌خواستیم که چندین کار را به صورت هم‌زمان انجام دهیم.

پیش از عرضه‌ی Cyberpunk 2077 بود که سی‌دی پراجکت به صحبت در مورد اثر چندنفره‌ای در جهان این بازی پرداخت. جزئیات این بخش چندنفره حتی توسط دیتاماینرها هم در داده‌های بازی کشف شدند. با این حال عرضه‌ی بسیار ناامیدکننده بازی اصلی به این معنا بود که این استودیو باید بی‌خیال عرضه‌ی یک بخش چندنفره می‌شد. در عوض آدام کیشینسکی (Adam Kiciński)، مدیر عامل سی‌دی پراجکت رد، گفت که یک سری المان چندنفره در آینده به فرنچایزهای Cyberpunk و The Witcher اضافه خواهند شد.

حال طراح ارشد ماموریت‌های Cyberpunk 2077 یعنی آقای فیلیپ وبر که نقش کارگردان روایی در بازی The Witcher بعدی را هم دارد در مصاحبه‌ای جدید با Eurogamer بیشتر در مورد حذف بخش چندنفره صحبت کرده است:

البته طرفداران Cyberpunk 2077 هنوز می‌توانند در آینده منتظر چیزهای زیادی باشند. بسته الحاقی پولی این بازی یعنی Phantom Liberty قرار است در سال 2023 برای کنسول‌های نسل نهمی و PC عرضه شود. نسخه‌ی Game of the Year این بازی هم قرار است در سال آینده عرضه شود و یک دنباله با اسم رمز Orion هم در دست توسعه است.

تبلیغات