مشکلات Stuttering بازی The Callisto Protocol در PC با انتشار آپدیت برطرف می‌شود

تبلیغات
بازی The Callisto Protocol روی پلتفرم PC از مشکلات مختلفی رنج می‌برد و استودیوی سازنده در تلاش برای رفع ایرادات این اثر است.

بازی The Callisto Protocol هم‌اکنون برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC در دسترس قرار دارد. استرایکینگ دیستنس اعلام کرده است که این بازی دارای محتوای پس از انتشار خواهد بود. همچنین این اثر از Season Pass برخوردار است که شامل محتوای داستانی، اسکین‌ها و انیمیشن‌های مرگ جدید می‌شود.


منبع: https://gamefa.com/891772/the-callisto-protocol-to-get-update-on-pc-to-fix-stuttering-issues/در حال حاضر بازی The Callisto Protocol در استیم با نقدهای منفی فراوانی از سوی کاربران مواجه شده است. اکثر این نقدهای منفی، به مشکلات عملکرد بازی مربوط است و تعدادی دیگر به مشکل موتور Unreal Engine 4 در کامپایل شیدر و ایجاد وقفه‌ لحظه‌ای Stuttering اشاره دارند. در همین راستا، دیجیتال فاندری اخیراً در تحلیل فنی خود از نسخه‌ی PC این بازی اشاره کرده است که ساخته‌ی جدید استودیوی استرایکینگ دیستنس به شدت از مشکل Stuttering رنج می‌برد.

مدت کوتاهی پس از انتشار عنوان وحشت بقای The Callisto Protocol، استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance)، سازنده‌ی این بازی، با انتشار پیامی در توییتر اعلام کرد که از مشکل Stuttering آگاه است و اذعان کرد که باید عملکرد فنی نسخه‌ی PC این عنوان را بهبود ببخشد. به منظور رفع این مشکلات، تیم سازنده انتشار چند به‌روزرسانی‌‎ را در دستور کار دارد.