مشکلات Wild Hearts روی PC باعث اعتراض بازیکنان شده است

به نظر می‌رسد مشکلات فنی Wild Hearts روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بسیار زیاد است و بازیکنان این پلتفرم نسبت به آن بازخوردهای منفی و اعتراض‌های متعددی داشته‌اند.

با توجه به توییت‌های بسیاری از بازیکنان که به عملکرد نامطلوب Wild Hearts روی رایانه‌های شخصی اشاره دارند، به نظر می‌رسد این عنوان جدید بدون در نظر گرفتن مشخصات سیستم‌های مختلف، به طور یکسان با مشکلاتی در اجرا همراه است. به طور خاص، به نظر می‌رسد بزرگترین مشکل گزارش شده از بازی Wild Hearts به توقف و افت فریم آن روی رایانه‌های شخصی مربوط می‌شود. بازیکنانی که این بازی را تجربه کرده‌اند، ادعا دارند که با توجه به گیم‌پلی اکشن و سریع بازی Wild Hearts و نیاز به فرار کردن یا جاخالی دادن از حمله دشمنان، افت فریم در آن اصلا قابل قبول نیست.

تبلیغات

بازی Wild Hearts جدیدترین اثر شرکت‌های الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و امگا فورس (Omega Force) به حساب می‌آید که به تازگی عرضه شده است. با این حال به نظر می‌رسد که بازیکنان رایانه‌های شخصی از عملکرد فنی این بازی اکشن روی پلتفرم خود، رضایت چندانی ندارند.

بازی شکار هیولای Wild Hearts در واقع یک روز زودتر نسبت به نسخه‌ی کنسولی، در اختیار بازیکنان رایانه‌های شخصی قرار گرفت؛ از همین رو این بازیکنان فرصت زودتری پیدا کردند که تا به تجربه‌ی این عنوان بپردازند اما متاسفانه بازخوردهای آن‌ها در مورد این بازی به ویژه در مورد عملکرد فنی آن رضایت‌بخش نیست.

به گفته‌ی رسانه‌ی گیمزرادار (Gamesradar)، مشکلات فنی و نقص در عملکرد بازی Wild Hearts روی رایانه‌های شخصی، هنگام تست خصوصی آن در اکتبر سال گذشته مشاهده شده بود. در آن زمان مشکلات فنی مربوط به بازی شامل کرش‌های متعدد، توقف موقت و افت فریم می‌شد. همچنین این رسانه اعلام کرد که هنگام تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Wild Hearts برای نقد و بررسی، این نسخه در مقایسه با نسخه‌ی پلی استیشن 5 دارای مشکلات فنی زیادی بوده است.

با این حال باید توجه داشت که شرکت‌های الکترونیک آرتز و امگا فورس به خوبی از مشکلات بازی Wild Hearts روی رایانه‌های شخصی آگاه هستند. در اوایل این هفته، بازیکنانی که به بازی دسترسی زودهنگام داشتند، انتقادهای خود از گرافیک و سایر مشکلات بازی را اعلام کردند و سازندگان به سرعت بازی Wild Hearts را قبل از انتشار کامل، به‌روزرسانی کردند. شرکت الکترونیک آرتز اخیرا به بازیکنان اطمینان داد که بهبودهای بیشتری برای ارتقای عملکرد فنی این بازی برای همه پلتفرم‌ها در نظر گرفته شده است.


منبع: https://gamefa.com/915591/wild-hearts-on-pc-has-huge-performance-issues-leading-to-mostly-negative-steam-reviews/

به نظر می‌رسد همین مشکلات باعث شده است تا بازی Wild Hearts روی فروشگاه استیم (Steam) به بازخورد میانگین اکثرا منفی (Mostly Negative) دست یابد. پس از ثبت نزدیک به دو هزار مورد از بررسی کاربران، مشخص شد که بازیکنان به صورت ویژه در مورد عملکرد فنی نامطلوب این بازی اعتراض دارند.