موضوع فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی عیسی مسیح خواهد بود

باید تا انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر حول محور این فیلم بدون عنوان صبر نمود. تا آن زمان طرفداران مارتین اسکورسیزی می‌توانند شاهد فیلم Killers of the Flower Moon باشند که در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) اکران خواهد شد.

ساخت فیلمی حول محور عیسی مسیح که از کارگردانی مارتین اسکورسیزی بهره می‌برد قطعاً می‌تواند خبری شگفت‌انگیز برای قشر مذهبی سینما باشد. با این حال هنوز هیچ اطلاعاتی از این پروژه در دسترس نبوده و حتی بازیگر نقش اول آن نیز اعلام نشده است.

مارتین اسکورسیزی باری دیگر به موضوعات مذهبی باز خواهد گشت تا فیلمی حول محور عیسی مسیح را کارگردانی نماید.

او درباره این مسئله اعلام کرده که:

من در واکنش به حمایت پاپ از هنرمندان به ساخت این فیلم روی آورده‌ام. فیلمی درباره عیسی مسیح که مشغول نگارش فیلم‌نامه آن هستم تا به زودی پروسه ساختش را آغاز نمایم.

تبلیغات

در حالی که اهالی سینما مشتاقانه برای تماشا فیلم Killers of the Flower Moon (قاتلان ماه کامل) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی آماده هستند اما او از همین حالا برای پروژه بعدی خود مخاطبینش را هیجان‌زده کرده است. کسی که در سال ۲۰۱۶ فیلم دینی و منحصر به فرد Silence (سکوت) را پدید آورده بود قصد دارد تا باری دیگر به این مباحث ورود کرده و این بار فیلمی درباره عیسی مسیح را کارگردانی نماید.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/943064/martin-scorsese-chooses-jesus-christ-as-subject-of-his-next-movie/

این کارگردان ۸۰ ساله سینما و تلویزیون که اخیراً به واتیکان رفته تا با پاپ دیدار نماید، فاش کرده که مشغول نگارش فیلم‌نامه پروژه‌ای سینمایی حول محور شخص عیسی مسیح می‌باشد. او فردی کاتولیک می‌باشد که دین و مذهب نقش مهمی در تمام زندگی‌اش داشته تا جایی که حتی فیلمی با این مضامین را نیز کارگردانی کرده است.