میاموتو طرفداران ماریو را به تماشای Nintendo Direct پیش رو دعوت می‌کند

در مصاحبه ای با Variety، از میاموتو پرسیده شد که بازی بعدی ماریو چه زمانی منتشر می‌شود. با توجه به اینکه نینتندو به تازگی یک پارک جدید با محوریت Super Nintendo World در هالیوود تاسیس و فیلم Super Mario Bros را در این هفته اکران خواهد کرد، بسیاری از طرفداران سوالاتی در خصوص آینده بازی‌های این سری دارند. میاموتو خندید و پاسخ داد:

آخرین ماجراجویی جدید ماریو بازی Super Mario Odyssey بود که در اکتبر ۲۰۱۷ در سوییچ منتشر شد. در شش سالی که از انتشار آن بازی شاهکار می‌گذرد، دارندگان سوییچ ریمسترها و پورت‌های متعددی از بازی‌های قبلی ماریو تجربه کردند، از جمله New Super Mario Bros U، Super Mario 3D All-Stars و Super Mario 3D World. این کنسول همچنین تعدادی اسپین آف با مضمون ماریو دریافت کرده است، از جمله Yoshi’s Crafted World، Luigi’s Mansion 3، Paper Mario: The Origami King و Super Mario Maker 2.

شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) اذعان کرده است که بازی بعدی ماریو ممکن است در رویداد Nintendo Direct معرفی شود.

آنچه میاموتو گفت، چندان شفاف نبود؛ اما منظور خود را به خوبی انتقال داد. او ادامه داد:

فیلم Super Mario Bros امروز در ایالات متحده و بیش از ۶۰ بازار در سراسر جهان از جمله بریتانیا اکران خواهد شد. کریس پرت (Chris Pratt) در نقش ماریو، چارلی دی (Charlie Day) در نقش لوئیجی، ست روگن (Seth Rogen) در نقش دانکی کونگ، آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) در نقش پیچ، جک بلک (Jack Black) و کیگان مایکل کی (Keegan-Michael Key) در نقش تود بازی می‌کنند.


منبع: https://gamefa.com/926076/%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%DB%8C-nintendo-direc/

خب، تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که لطفا منتظر رویدادهای آینده Nintendo Direct باشید.

نمی‌توانم از الان چیزی بگویم، اما ما هر دو یا سه ماه یک بار رویداد Nintendo Direct را برگزار می‌کنیم، پس لطفا منتظر آن‌ها باشید.

تبلیغات