میشل رودریگز: بیننده‌ها از پایان فیلم Fast X شگفت‌زده می‌شوند

میشل رودریگز که همانند فیلم‌های قبلی این فرنچایز در فیلم «سریع ۱۰» نیز بار دیگر نقش لتی را بازآفرینی خواهد کرد، اظهار داشته که پایان این فیلم مطمئنا برای بیننده‌ها شوکه‌کننده خواهد بود. او در همین راستا اظهار داشته:

میشل رودریگز ستاره فیلم Fast X در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته که بیننده‌ها با پایان این اثر شگفت‌زده خواهند شد.

این احتمال وجود دارد که پایان مهیج و شگفت‎‌انگیز فیلم «سریع ۱۰» مربوط به صحنه‌ای با حضور شخصیت جیزل باشد، شخصیتی که بار دیگر گل گدوت آن را ایفا کرده است. جیزل در فیلم سریع و خشن ۶ (Fast & Furious 6) و زمانی که سعی داشت تا هن لو را نجات بدهد، از دنیا رفت و مطمئنا حضور دوباره او در این فرنچایز واقعا عجیب خواهد بود.

فیلم سریع ۱۰ (Fast X) جدیدترین فیلم از فرنچایز سریع و خشن به شمار می‌رود که قرار است به همراه فیلم یازدهم داستان این فرنچایز را برای همیشه به یک نقطه پایان برساند. حالا یکی از ستاره‌های این فیلم، صحبت جالبی برای آن انجام داده است.

تبلیغات

تبلیغات

red-eyed Banished Knight


منبع: https://gamefa.com/922712/michelle-rodriguez-fast-x-ending-surprise/

اما ناگفته نماند که در فیلم قبلی، شخصیت هن لو که از دنیا رفته بود نیز به طور غیرمنتظره‌ای به این مجموعه بازگشت. با این حال، هنوز به صورت رسمی تأیید نشده که صحنه‌های مربوط به شخصیت جیزل با بازی گل گدوت در نسخه پایانی فیلم خواهد بود یا خیر.

سکان کارگردانی فیلم «سریع ۱۰» را لوئیس لتریر در دست دارد و از جمله دیگر بازیگران آن نیز می‌توان به وین دیزل، تایریس گیبسون، جیسون موموآ، بری لارسون، ناتالی امانوئل و تعدادی دیگر اشاره کرد. این فیلم در تاریخ ۱۹ مه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: comingsoon

فکر می‌کنم که در پایان فیلم «سریع ۱۰» بسیاری از افراد شگفت‎‌زده خواهند شد و دهان آن‌ها از تعجب باز خواهد ماند. من به شخصه خودم بسیار هیجان‌زده و شگفت‌زده بودم و فکر می‌کنم که بیننده‌ها نیز همین حس را داشته باشند.