مینی فیگور جدید 2K ساخت بازی فوتبالی LEGO را تایید می‌کند –

قرارداد 2K نشان‌دهنده عصر جدیدی در بازی‌های لگو پس از قرارداد انحصاری با Warner’s TT Games است. از سال 2005، بازی‌های لگو دارای مجوز مانند جنگ ستارگان، مارول و هری پاتر، تقریبا همگی توسط استودیو بریتانیایی ساخته شده‌اند. شرکت TT Games همچنین روی بازی‌هایی مانند Lego City Undercover، Bionicle Heroes و عنوان Lego Dimensions کار کرده بود. با این حال، منابع در اوایل سال جاری گفتند که لگو قصد ندارد شرایط قرارداد انحصاری خود را با TT Games تمدید کند، بنابراین با 2K قرارداد امضا کرد.

نکته مهم این است که بسته‌بندی مذکور، لوگو Lego Games را نشان می‌دهد و لوگو 2K هم در قسمت دیگری از بسته دیده می‌شود. از آنجایی که فینیوس دش شخصیت شناخته شده‌ای در هیچ کدام از محصولات 2K نیست، او احتمالا در بازی فوتبال 2K Lego حضور خواهد داشت. البته این مدارک هیچ چیز را تایید نمی‌کند. فینیوس ممکن است یک شخصیت تبلیغاتی باشد که صرفا برای پروموت جام جهانی از آن استفاده شده است.

یک مینی فیگور فوتبالی در بسته‌بندی 2K مشاهده شده است که ظاهرا خبر ساخت یک بازی فوتبال لگو (LEGO) در اوایل سال جاری را تایید می‌کند.

همچنین به نظر می‌رسد که یک یک بازی مسابقه‌ای و جهان باز در استودیو ویژوال کانسپتز (Visual Concepts) در حال توسعه است. این همان عنوانی است که در لیست شغلی 2K در سال 2022، به عنوان یک بازی رانندگی جهان باز ذکر شده است. در آن زمان، شایعه شد که بازی فوتبال لگویی در اواخر سال 2022 همزمان با جام جهانی فوتبال منتشر می‌شود، اما گویا این اتفاق نخواهد افتاد.

در ماه فوریه گزارش دادیم که لگو در حال همکاری با 2K برای تولید عناوین جدیدی از بازی‌های ورزشی لگو است که با یک بازی فوتبال توسط سومو دیجیتال (Sumo Digital) شروع می‌شود. اکنون یک مینی فیگور جدید که توسط 1414falconfan مشاهده شده است، نشان می‌دهد که این پروژه واقعا در دست ساخت قرار دارد. این بسته بندی شخصیتی به نام فینیوس دش (Finnius Dash) را نشان می‌دهد که روی زمین فوتبال ایستاده است و لباسی شبیه به پیراهن بارسلونا را بر تن دارد.

منابع گفتند که سومین عنوان ورزشی لگو نیز بر اساس یک امتیاز بزرگ در حال توسعه است. نه 2K و نه سومو دیجیتال به سوالات پاسخ نداده‌اند و سخنگوی Lego به VGC گفت:

این بدان معنا نیست که TT دیگر برای لگو بازی نمی‌سازد؛ در واقع، فهرست‌های شغلی که در اوایل سال جاری مشاهده شد، نشان داد که وارنر کارکنان جدیدی را استخدام می‌کند تا روی «یک بازی جدید و هیجان‌انگیز لگو» کار کند. تصور می‌شود که تصمیم برای تمدید نکردن قرارداد انحصاری با وارنر، تا حدی به خاطر کاهش فروش عناوین لگو بوده است، زیرا مخاطبان جوان‌تر به سمت بازی‌های اجتماعی مانند Roblox و Fortnite هجوم آورده‌اند. در سال‌های اخیر، لگو قرارداد سینمایی خود را نیز از وارنر به یونیورسال تغییر داد و برخی از همکاری‌های بین این دو شرکت را از بین برد.

Lonesome guyMmfb🏴🏴🏴


منبع: https://gamefa.com/892753/%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%81%DB%8C%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-2k-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C-lego-%D8%B1%D8%A7/

ما در مورد گمانه‌زنی‌ها از محصولات یا مشارکت‌های آینده خود اظهار نظر نمی‌کنیم.

تبلیغات