ناتالی پورتمن راوی مستند Secrets of the Elephants ساخته جیمز کامرون خواهد بود

مجموعه مستندهای Secrets of با مستند اسرار نهنگ‌ها (Secrets of the Whales) در سال ۲۰۲۱ میلادی کار خود را شروع کرد و حالا مستند «اسرار فیل‌ها» دومین اثر در این مجموعه به شمار می‌رود. جیمز کامرون قبلا تایید کرده که هر سال مستند جدیدی از این مجموعه منتشر خواهد شد که بخشی متفاوت از طبیعت را به نمایش در خواهد آورد. مستند بعدی این مجموعه، اسرار اختاپوس‎‌ها (Secrets of the Octopus) نام دارد.

منبع: کولایدر

نشنال جئوگرافیک به تازگی تریلری را برای مستند اسرار فیل‌ها (Secrets of the Elephants) منتشر کرده است، مستندی که بخشی از مجموعه مستندهای برجسته و موفق Secrets Of ساخته جیمز کامرون محسوب می‌شود.

مستند اسرار زنبورها (Secrets of the Bees) و مستند اسرار پنگوئن‌ها (Secrets of the Penguins) نیز از جمله دیگر مستندهای این مجموعه به شمار می‌روند که در سال‌های آینده ساخته خواهند شد.

پخش این مستند چهار قسمتی تازه قرار است از تاریخ ۲۱ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) از شبکه نشنال جئوگرافیک شروع شود و روز پس از آن نیز روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه خواهد شد.

ناتالی پورتمن قرار است وظیفه راوی را در مستند Secrets of the Elephants ساخته جیمز کامرون را برعهده داشته باشد.

تبلیغات

تبلیغات

Kratos🤘Mohsenj74


منبع: https://gamefa.com/904231/natalie-portman-narrating-secrets-of-the-elephants/

مستند «اسرار فیل‌ها» بیننده‌ها را از آفریقا تا آسیا به سراسر جهان می‌برد و زندگی، احساسات و ارتباطات پیچیده زندگی فیل‌ها در مناطق مختلف را به نمایش در می‌آورد. بازیگر برنده جایزه اسکار ناتالی پورتمن راوی این مستند خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای این مستند را مشاهده کنید.