نام بازی محبوب فیفا رسما تغییر کرد! (بررسی دلایل)

پس از انتشار EA SPORTS FC فروشگاه گیم استور ( بلافاصله تمام ظرفیت های این بازی را در اختیار شما کاربران با تضمین بهترین قیمت در سایت قرار خواهد داد ، همچنین شما کاربران میتوانید هم اکنون برای خرید اکانت قانونی بازی های PS5 و PS4، با بهترین قیمت خریداری کنید و از پشتیبانی سایت برخوردار شوید .


منبع: https://gamefa.com/935656/change-the-name-of-the-fifa-game/

بعد از گمانه زنی ها مبنی بر اینکه نام بازی محبوب فیفا رسما تغییر کرد،EA همچنین تاکید دارد که با وجود استرس برای آینده مجموعه فوتبال خودش در قالب EA SPORTS FC، قصد دارد تا کماکان یک نسخه دیگر از مجموعه فیفا را به‌عنوان آنچه که خودشان «کامل‌ترین نسخه فیفا تا به امروز» معرفی کرده‌اند، امسال روانه بازار بازار شود. به‌گفته این شرکت بازی سازی، سازندگان در تلاش هستند تا این نسخه از فیفا بهترین نسخه این مجموعه تا به امروز باشد و بهترین ویژگی‌ها و حالت‌های بازی را داشته باشد.

 "نام بازی محبوب فیفا رسما تغییر کرد! (بررسی دلایل)"

آیا تغییر نام فیفا روی بازی های EA تاثیر میگذارد؟

راستی یه خبر خوب دیگه برای کسانی که کنسول پلی استیشن ۴ دارند؛ شما هم اکنون می توانید برای خرید اکانت قانونی بازی فیفا ۲۳ برای PS4 با قیمت مناسب و خیال راحت اقدام نمایید.

معرفی کامل ترین نسخه فیفا

پس از گذشت ۳۰ سال الکترونیک ارتز تصمیم به تغییر نام فیفا گرفت و نام بازی محبوب fifa را تغییر داد. در این مقاله از وب سایت گیم فا در رابطه با تغییر اسم بازی FIFA به EA SPORTS FC و این که چرا این تصمیم گرفته شده و این تصمیم چه جنبه هایی را در نظر خواهد گرفت صحبت میکنیم. 

راستی یه خبر برای دوستانی که پلی استین ۵ دارند؛ شما هم اکنون می توانید برای خرید اکانت قانونی بازی فیفا ۲۳ برای PS5 با قیمت مناسب و خیال راحت اقدام نمایید.

نام جدید بازی فیفا EA SPORTS FC

آخرین نسخه از سری بازی های محبوب فیفا۲۳ بود که رسما تغییر کرد . دلیل اصلی این تغیر نام این است که ظاهرا الکترونیک آرتز و فدراسیون بین‌المللی فوتبال (FIFA) پایان همکاری با یکدیگر را اعلام کرده‌اند و از سال ۲۰۲۳، این بازی با نام جدید EA Sports FC منتشر می‌شود.  از سال آینده شاهد این بازی با نام جدید هستیم . اما با پایان همکاری این دو شرکت آیا کیفیت بازی نیز افت پیدا خواهد کرد؟ این سوال اصلی است که تمام کاربران فیفا از بازی سازان میپرسند و انتضار میرود پاسخ دقیقی از سوی این شرکت داده شود . تا به امروز پاسخ دقیقی داده نشده است.

یکی دیگر از سوال ها بعد از تغییر نام بازی فیفا این است که آیا بازی های شرکت EA SPORTSنیز دچار قطع همکاری خواهند شد ؟ طبق آخرین صحبت های این شرکت EA Sports FC هیچ‌یک از بازی‌های فعلی فوتبال جهانی EA Sports را تحت‌تأثیر قرار نمی‌دهد، و الکترونیک آرتز و فدراسیون بین‌المللی فوتبال مشتاق هستند تا بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین بازی فیفا را در اواخر پاییز همین امسال ارائه کنند. آخرین بازی فیفا ما شامل حالت‌ها، ویژگی‌ها، تیم‌ها، لیگ‌ها، بازیکنان و مسابقات بیشتری نسبت تمام نسخه‌های قبلی خواهد بود. طرفداران می‌توانند این نوآوری‌ها را در سراسر اکوسیستم کامل EA Sports FIFA از جمله فیفا موبایل، فیفا آنلاین ۴ و ای‌اسپورت تجربه کنند.

خرید اکانت قانونی بازی EA SPORTS FC در فروشگاه گیم استور