نام یکی از تنظیم‌کنندگان موسیقی God of War Ragnarok در تیتراژ ذکر نشده است

او که هنوز نمی‌داند جزئیات این معیار چیست و همچنان با سازندگان در این باره گفت و گو می‌کند، تجربه‌ی کار روی این بازی را ناامیدکننده و دلسردکننده توصیف کرده است.

KianEnze🤘Mohsenj74


منبع: https://gamefa.com/888269/%D9%86%D8%A7%D9%85-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-god-of-war-ragnarok-%D8%AF/تبلیغات

جسیکا مائو

آنطور که به نظر می‌رسد، مائو تدوین، تنظیم و هماهنگ‌سازی موسیقی متن سکانس مبارزه با ثور (Thor) و تعقیب و گریز فریا (Freya) را بر عهده داشته است. او مشارکت خود در صحنه‌ی مبارزه با ثور را مهم می‌شمارد، تنظیم آن را تجربه‌ای جذاب قلمداد می‌کند و بخشی از مشارکتش را اینگونه شرح می‌دهد:

میکس اولیه بیش از حد ارکستری بود و باید کمی ملایم‌ترش می‌کردیم تا برای اوج گرفتن در ادامه جا داشته باشد. من استم‌های (Stems) قبلی را با یکدیگر ترکیب کردم و استم‌های جدیدی ساختم که از صدایشان راضی باشم.

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica Studio) برای ذکر نام مشارکت‌کنندگان در ساخت بازی در تیتراژ آن معیار مشخصی دارد که مائو از آن آگاه نبوده است. با این حال، او در توییتر جزئیات مشارکت خود در ساخت موسیقی بازی را با سایرین به اشتراک گذاشته است.

او در ادامه اعلام کرد که نامش در تیتراژ God of War Ragnarok ذکر نشده است و گویا در آینده نیز به آن اضافه نخواهد شد.

به من گفتند که مشارکتم باید به حد مشخصی برسد تا از من نام ببرند.

جسیکا مائو

جسیکا مائو (Jessica Mao)، یکی از کسانی که در تهیه‌ی قطعاتی از موسیقی God of War Ragnarok مشارکت داشته است، نسبت به عدم ذکر نامش در تیتراژ بازی واکنش نشان داد.