نبرد ابرقهرمان‌ها در تریلر جدید فیلم Black Adam

با اینکه در روزهای گذشته تغییرات بسیار زیادی در فیلم‌ها و سریال‌های دی‌سی ایجاد شده و حتی پخش فیلم بت‌گرل (Batgirl) لغو شده اما کمپانی برادران وارنر و دی‎‌سی با قدرت کامل خود را آماده اکران فیلم بلک آدام (Black Adam) روی پرده سینماها می‌کنند.

سارا شاهی (Sarah Shahi) دیگر بازیگری است که در فیلم «بلک آدام» نقش‌آفرینی می‌کند و قرار است نقش شخصیتی به نام آدریانا را به تصویر بکشد. کارگردانی این فیلم را ژاوم کولت سرا (Jaume-Collet Serra) در دست داشته و فیلم‌نامه آن را نیز آدام ستیکیل (Adam Sztykiel)، روری هاینس (Rory Haines) و سهراب نوشیروانی (Sohrab Noshirvani) قلم زده‌اند.

به تازگی کمپانی برادران وارنر و دی‌سی تریلری برای فیلم Black Adam با بازی دوئین جانسون در نقش اصلی را منتشر کردند.

فیلم «بلک آدام» در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

تریلرهای قبلی منتشر شده برای فیلم «بلک آدام» تنها نیم نگاهی از قدرت‌های این شخصیت را به تصویر کشیدند اما این تریلر تازه، علاوه بر شخصیت اصلی، به معرفی اعضای گروه جامعه عدالت آمریکا می‌پردازد و همچنین حضور آماندا والر با بازی وایولا دیویس (Viola Davis) را در این فیلم تایید می‌کند. در این تریلر تازه، آماندا والر با گروه جامعه عدالت آمریکا صحبت می‌کند و برای دستگیر کردن بلک آدام به آن‌ها کمک می‌کند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/866083/black-adam-trailer-2-dwayne-johnson/

گروه جامعه عدالت آمریکا قدیمی‌ترین تیم ابرقهرمانی در تاریخ کتاب‌های کمیک به شمار می‌روند که برای اولین بار قرار است در دنیای سینمایی دی‌سی معرفی شوند. اعضای این گروه شامل دکتر فیت با بازی پیرس برازنان (Pierce Brosnan)، هاکمن با بازی آلدیس هاج (Aldis Hodge)، سایکلون با بازی کوئینتسا سوئیندل (Quintessa Swindle) و اتم اسمشر با بازی نوآ سنتینئو (Noah Centineo) است.

در همین راستا نیز تریلری تازه برای فیلم «بلک آدام» با بازی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش این شخصیت ضدقهرمان منتشر شده است که از این لینک می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

تبلیغات