نبرد شزم با اژدها در تیزر تازه فیلم Shazam! Fury of the Gods

سکان کارگردانی فیلم «شزم! خشم خدایان» را دیوید اف سندبرگ در دست دارد و فیلم‌نامه آن را نیز هنری گیدن و کریس مورگان قلم زده‌اند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۷ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

این تیزر همچنین نشان می‌دهد که اژدهایی غول‌پیکر به شهر حمله کرده و حالا بیلی سعی دارد تا با او مبارزه کند و جلوی او را بگیرد. علاوه بر این، این تیزر شخصیت آتیا با بازی ریچل زگلر را نیز به تصویر می‌کشد.

فیلم شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods) یکی از جدیدترین فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که انتظارها برای آن در بین طرفداران بسیار زیاد است. این فیلم دنباله‌ای برای فیلم سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌رود و ادامه داستان بیلی بتسون و خانواده‌اش را نشان می‌دهد.

تیزر تازه منتشر شده برای فیلم «شزم! خشم خدایان» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، برای اولین بار دختران اطلس به نام هسپرا با بازی هلن میرن و کالیپسو با بازی لوسی لیو را به تصویر می‌کشد. در این تیزر، به طور مختصر شزم با بازی دیمین هانسو نیز دیده می‌شود.

به تازگی تیزری برای فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شده که نبرد شزم با یک اژدها را به تصویر می‌کشد.

منبع: کولایدر

تبلیغات
Orin


منبع: https://gamefa.com/903944/shazam-2-fury-of-the-gods-teaser/

از جمله بازیگران فیلم «شزم! ۲» می‌توان به زکری لی‌وای در نقش بیلی بتسون، جک دیلن کریزر و آدام برودی در نقش فردریک، راس باتلر و ایان چن در نقش یوجین و مگان گود و فیث هرمن در نقش دارلا اشاره کرد.

تبلیغات