نبرد مایلز با دوستان و دشمنان در تریلر تازه انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

به تازگی تریلری برای انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده که نبرد مایلز مورالز با دوستان و دشمنان را نشان می‌دهد.

انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» قرار است در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/934884/spider-man-across-the-spider-verse-trailer-spot-miguel-o-hara/تبلیغات

انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) یکی از انیمیشن‌های بسیار مورد انتظاری به شمار می‌رود که قرار است در تابستان سال جاری میلادی به روی پرده سینماها بیاید. در این انیمیشن تازه، مایلز مورالز قرار است به ماجراجویی تازه‌ای در مولتی‌ورس برود.

در کتاب‌های کمیک، اسپات شخصیتی است که می‌تواند پورتال‌های بین بُعدها و جهان‌های مختلف باز کند و همین نیز مطمئنا او را به دشمنی بسیار سرسخت برای مایلز مورالز تبدیل خواهد کرد. در ابتدای تریلر نبردی بین اسپات و مایلز به نمایش گذاشته می‌شود و این در حالی است که در پایان تریلر نیز نبردی میان آن‌ها با حضور شخصیت‌های دیگری همچون گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد و اسپایدرمن هندی یا پاویتر پرابهاکار با صداپیشگی کاران سونی دیده می‌شود.

تریلر تازه منتشر شده برای انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، شخصیت شرور جدیدی که مایلز مورالز با صداپیشکی شمیک مور قرار است با آن روبه‌رو شود یعنی شخصیت اسپات با صداپیشگی جیسون شوارتزمن را به تصویر می‌کشد.

این تریلر تازه منتشر شده برای انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» همچنین تصویر بهتری از شخصیت میگل اوهارا ملقب به مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ با صداپیشگی اسکار آیزاک را نیز ارائه می‌کند. او شخصیتی است که گروهی از مرد عنکبوتی‌های جهان‌های مختلف را گردهم آورده تا جلوی فروپاشی مولتی‌ورس را بگیرند.