نتفلیکس استودیوی سازنده‌ی بازی Cozy Grove را صاحب شد

تمامی اعضای اسپرای فاکس از قبل مشغول ساخت Cozy Grove 2 و عنوانی بزرگ در سبک MMO بدون خشونت هستند. اطلاعات چندانی از بازی دوم منتشر نکرده‌ایم و هنوز هم قصد این کار را نداریم. بنابراین، تغییر خاصی در فعالیت‌هایمان صورت نگرفته است.

دنیل کوک

عناوین Triple Town ،Alphabear و Road Not Taken از دیگر ساخته‌های این استودیو هستند که اکنون به ششمین استودیوی بازی‌سازی نتفلیکس تبدیل شده است. حدود یک سال از زمانی که نتفلیکس برای نخستین بار انتشار بازی‌ها را آغاز کرد، می‌گذرد. این خرید نیز روز گذشته و از طریق یک بلاگ پست اعلام شد.

دوازده سال پیش، من و دیوید (David) اسپرای فاکس را با این هدف تأسیس کردیم که محیطی باشد برای افراد خلاق و مهربان تا بتوانند بازی‌هایی زیبا و بدیع در آن بسازند و باعث خوشحالی افرادی شوند که بازی‌هایشان را تجربه می‌کنند. پس از صحبت‌های دوستانه‌مان، از پیوستن به نتفلیکس برای همکاری در ساخت بازی‌های فوق‌العاده، هیجان‌زده هستیم.

بنا بر اعلام رسمی نتفلیکس (Netflix)، این شرکت استودیوی بازی‌سازی اسپرای فاکس (Spry Fox) را که ساخت عنوان Cozy Grove را در کارنامه دارد، خریداری کرد.

همچنین، در وبسایت رسمی این استودیو اعلام شده است که تمامی ساخته‌های پیشین آن در پلتفرم‌های سابق خود در دسترس و قابل دریافت باقی خواهند ماند.

در رابطه با عناوین آینده‌ی این استودیو نیز سخنان زیر مطرح شد:


تبلیغات


دنیل کوک

دنیل کوک (Daniel Cook)، یکی از رؤسای استودیوی اسپرای فاکس، در این باره گفت:

در اکتبر گذشته اعلام شده بود که این استودیو برای ساخت بلندپروازانه‌ترین بازی خود با موتور آنریل انجین (Unreal Engine)، با شرکت اپیک گیمز (Epic Games) همکاری می‌کند. نتفلیکس نیز چندی پیش از قصد خود برای تأسیس یک استودیوی بازی‌سازی جدید که چاکو سانی (Chacko Sonny)، تهیه‌کننده اجرایی Overwatch، هدایتش را بر عهده خواهد داشت، خبر داده بود.


منبع: https://gamefa.com/882429/%D9%86%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-cozy-grove-%D8%B1%D8%A7-%D8%B5/