نتفلیکس اقتباسی لایو اکشن از انیمه My Hero Academia می‌سازد

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد اقتباس لایو اکشن «مدرسه قهرمانانه من» در دست نیست. این در حالی است که سرویس آنلاین نتفلیکس در حال ساخت اقتباسی لایو اکشن بر اساس انیمه وان پیس‌ (One Piece) است. این کمپانی اخیرا نیز اقتباسی بر اساس انیمه کابوی بیباپ (Cowboy Bebop) تولید کرد که نتوانست به موفقیتی دست پیدا کند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/894859/my-hero-academia-movie-netlix-live-action/

سرویس آنلاین نتفلیکس به دنبال ساخت اقتباسی لایو اکشن و سینمایی بر اساس انیمه My Hero Academia است.

مانگای «مدرسه قهرمانانه من» ساخته کوهی هوریکوشی برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد و توانست به یکی از محبوب‌ترین مانگاها تبدیل شود. انیمه ساخته شده بر اساس آن نیز به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کرده و به تازگی وارد فصل ششم شده است. علاوه بر این نیز سه انیمه سینمایی برای آن تولید شده است.

تبلیغات

سرویس آنلاین نتفلیکس در سال‌های اخیر تلاش‌های خودش برای ساخت اقتباس‌های لایو اکشن بر اساس انیمه‌ها را دو چندان کرده است و اخیرا نیز تصمیم گرفته تا اقتباسی بر اساس انیمه مدرسه قهرمانانه من (My Hero Academia) بسازد.

کارگردان با تجربه و خالق سریال آلیس در سرزمین مرزی (Alice in Borderland) یعنی شینسوکه ساتو قرار است سکان کارگردانی این فیلم سینمایی تازه را برعهده داشته باشد و نویسنده سریال اوبی وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi) یعنی جوبی هارولد قرار است فیلم‌نامه این فیلم را قلم بزند.

در حال حاضر تاریخی برای زمان پخش اقتباس لایو اکشن «مدرسه قهرمانانه من» روی سرویس آنلاین نتفلیکس اعلام نشده است.