نتفلیکس تاریخ تقریبی رئالیتی شو Squid Game: The Challenge را اعلام کرد

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/939390/squid-game-reality-show-netflix-release-window/در حالی سرویس آنلاین نتفلیکس رئالیتی شو «بازی مرکب: چالش» را ساخته است که برخی از شرکت‌کننده‌های حاضر در آن نسبت به برخی از شرایط غیر انسانی موجود در این برنامه ناراضی بودند و حتی گزارش‌هایی از برخی از رخدادهای وحشتناک نیز در این برنامه منتشر شده بود. پس به نظر می‌رسد که این رئالیتی شو نسبت به آنچه تصور می‌شد بسیار نزدیک‌تر به سریال اصلی است!

رئالیتی شو «بازی مرکب: چالش» همانند سریال با حضور ۴۵۶ شرکت‌کننده خواهد بود، شرکت‌کننده‌هایی که باید در مجموعه‌ای از مسابقات و چالش‌ها با یکدیگر به رقابت بپردازند تا بتوانند جایزه بزرگ این مسابقات به مبلغ ۴٫۵۶ میلیون دلار را از آن خود کنند.

رئالیتی شو بازی مرکب: چالش (Squid Game: The Challenge) یک مسابقه واقعی به شمار می‌رود که با الهام از سریال پربیننده و بسیار موفق «بازی مرکب» ساخته شده و حالا سرویس آنلاین نتفلیکس تاریخ تقریبی پخش این برنامه در پاییز امسال را مشخص کرده است.

در هر صورت، سرویس آنلاین نتفلیکس تمام این اتهامات مربوط به مشکلات تولید این رئالیتی شو را رد کرد و قرار است این برنامه را در پاییز امسال و در ماه نوامبر پخش کند ولی فعلا تاریخ دقیقی را برای آن اعلام نکرده است. این در حالی است که انتظار می‌رود تولید فصل دوم سریال اصلی نیز از تابستان امسال شروع شود.

تبلیغات

سرویس آنلاین نتفلیکس قصد دارد تا رئالیتی شو Squid Game: The Challenge را در پاییز سال ۲۰۲۳ پخش کند.