نتفلیکس ساخت انیمیشن Ember را کنسل کرد

سرویس آنلاین نتفلیکس به تازگی پروژه ساخت انیمیشن Ember را متوقف کرده است.

منبع: ورایتی


منبع: https://gamefa.com/897364/netflix-scraps-animated-film-ember/تبلیغات

سرخیو پابلوس حق انیمیشن «امبر» را در اختیار دارد و در صورت عدم تمایل سرویس آنلاین نتفلیکس به ساخت این اثر، می‌تواند آن را توسط دیگر کمپانی‌ها یا سرویس‌های آنلاین تولید یا پخش کند. این کارگردان بیشتر برای ساخت انیمیشن کلاوس (Klaus) شهرت دارد که اولین انیمیشن سینمایی اوریجینال نتفلیکس محسوب می‌شود.

سرویس نتفلیکس اخیرا انیمیشن‌های دیگری را نیز کنسل کرده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به سریال انیمیشنی Wings of Fire، انیمیشن Antiracist Baby و همچنین انیمیشن With Kind Regards From Kindergarten اشاره کرد.

سرویس آنلاین نتفلیکس در سال جاری میلادی برخی از انیمیشن‌های در حال تولید خودش را متوقف کرده و به تازگی نیز ساخت انیمیشن امبر (Ember) را کنسل کرده است. این انیمیشن قرار بود با دست کشیده شود و سرخیو پابلوس نیز سکان کارگردانی آن را در دست داشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که دلیل کنسل شدن این انیمیشن‌ها در سرویس آنلاین نتفلیکس به دلیل هزینه‌های تولید آن نیست بلکه مربوط به مسائل مرتبط به داستان این آثار است. در حقیقت، ساخت انیمیشن‌های سریالی و سینمایی نسبت به آثار لایو اکشن زمان بیشتری می‌برد و گاهی نیز پیش می‌آید که به دلایل مختلف پروژه کنار گذاشته می‌شود یا فعلا متوقف می‌شود تا اینکه توسعه بیشتری روی آن صورت می‌گیرد.