نحوه گذراندن مراحل بازی کالاف دیوتی گوست

این بازی مراحل بسیار جذابی دارد که درباره آن ها در ادامه مطلب صحبت خواهیم کرد.

معرفی کالاف دیوتی گوست

در حین بازی باید کاملا هوشیار باشید و به طور آهسته راه بروید. به خصوص در فضای باز امکان دیدن شما توسط دشمن بسیار بالا است و باید بسیار دقت کنید.

حضور سگ ها در بازی

کالاف دیوتی، سری های مختلفی دارد که هر کدام به نوبه خود، جذاب هستند، اما این سری از بازی، داستان کاملا متفاوتی نسبت به دیگر نسخه ها داشت. زمان عرضه کالاف دیوتی گوست، تقریبا به سال ۲۰۱۳ باز می گردد. در حالی که این بازی نسبت به دیگر نسخه ها آسان تر به نظر می رسد، اما یک چالش اساسی در آن وجود دارد که آن را کمی از دیگر نسخه ها متمایز می کند.

تقریبا مانند همه بازی ها، کالاف گوست هم با یک پیش نمایش یا به اصطلاح کات سین آغاز می گردد. در شروع سازندگان می خواهند که شما را با فضای کلی و کاراکترها آشنا کنند.

روند داستان بازی

کالاف دیوتی از بازی هایی است که برای خرید آیتم های مختلف درون آن باید هزینه ای را پرداخت کنید. این هزینه با واحدی به نام سی پی انجام می شود که خرید آن در ایران به طور مستقیم امکان پذیر نیست. اما ما در ویکتورشاپ، با ارائه بسته های مختلف سی پی کالاف دیوتی، این کار را برای شما آسان کرده ایم و با یک فرایند کم دردسر می توانید تعداد  سی پی کالاف موبایلدلخواه خود را خریداری کنید. همچنین می توانید برای بازی فری فایر قیمت جم فری فایر را مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

جمع بندی

پس از مدتی فقط ۱۵ سرباز از این گروه باقی می ماند که موفق می شوند در یک نیمه شب تمامی افراد حاضر در بیمارستان را تخلیه کنند. وقتی که برگشتند دوباره با دشمن مواجه شدند و توانستند همه آن ها  به جز یک نفر را شکست دهند. با وجود تعداد کم سربازان، این قدرت کاملا استثنایی بود، به همین خاطر آن ها را گوست یا ارواح نامیدند. سپس شما با شخصیت لوگان وارد بازی خواهید شد.

بازی های کامپیوتری در سرتاسر جهان محبوب هستند و اگر سبک این بازی ها اول شخص و تیر اندازی باشد، محبوبیت دو چندانی پیدا خواهد کرد. این بازی ها معمولا در درجه اول به خاطر هیجان و سپس به علت داستان جذابی که دارند، نوجوانان و جوانان را به خود جذب می کنند. کالاف دیوتی گوست، یکی از بازی های سری کالاف دیوتی است که در زمان انتشار حسابی سر و صدا به پا کرد و به سرعت در میان گیمر ها محبوب شد. با تهیه سی پی کالاف ارزان موبایل می توانید هیجان این بازی را چند برابر کنید.

کمپین ها مراحل اصلی هستند و اگر می خواهید ماموریت های اصلی را بازی کنید، باید برای آن ها آیتم های را جمع کنید تا ماموریت برای تان باز شود.

شروع بازی

داستان بازی بدین شرح است که یک بحران همه دنیا را در بر گرفته و با یک اتفاق غیر منتظره، کشور ایالات متحده دیگر  ابر قدرت نیست و معادلات کنونی جهان کاملا به هم ریخته است. سپس گروهی ایجاد می شود که اعضای آن تصمیم می گیرند کشور را از خطرات احتمالی محافظت کنند و قدرت را به آن برگردانند.

ویژگی های منحصر بفرد بازی کالاف دیوتی گوست

باید توجه داشته باشید که این داستان واقعی نیست و چنین اتفاقی در فضا اتفاق نیفتاده است. به هر حال، بودن جنگ و خشونت از دنیای واقعی الهام گرفته شده است و چیزی نیست که با آن آشنایی نداشته باشیم. داستان بازی در آینده ای نزدیک و پس از یک رویداد بزرگ جهانی اتفاق افتاده است که در آن ایالات متحده کاملا نابود و همه در تلاش هستند تا آن چیزی که از آن باقی مانده را احیا کنند.

سیستم مبارزه در بازی کالاف دیوتی گوست

اگر قصد دارید که به سرعت در این بازی پیشرفت کنید، اگر اسپویل مراحل برای شما اهمیت چندانی ندارد، می توانید از راهنما های قدم به قدم بازی استفاده کنید تا سرعت پیشرفت خود در بازی را افزایش دهید. راهکار دیگری که می توانید استفاده کنید، تمرینی بازی کردن است. می توانید برخی از مراحل مود آفلاین را به صورت تمرینی بازی کنید تا سرعت و مهارت کار با اسلحه خود را افزایش دهید.

خرید سی پی کالاف موبایل

گروه اصلی بازی با نام Tier 1 معرفی می شود که شامل ۶۰ سرباز بوده که به جنگ با ۵۰۰ هزار دشمن روانه میدان جنگ می شوند. این سربازان وظیفه داشتند که از یک بیمارستان دفاع کنند.

شاید تنها چیزی که این سری را از سری های دیگر متمایز می کند، اضافه شدن سگ ها به بازی باشد. سگ ها در بازی کاملا قابل کنترل هستند و با قلاده ای که به گردن شان وصل است، می توانید کنترل آن ها را بر عهده بگیرید.

داستان اصلی کالاف دیوتی گوست

سیستم مبارزه در این بازی نسبت به بازی هایی که از سال ۲۰۲۰ به بعد عرضه شده اند، چشم گیر نیست و اگر به دنبال یک سیستم مبارزه خارق العاده می گردید، می توانید از بازی های جدیدتری استفاده کنید. اما این بازی نسبت به هم رده های خود پیشرفت خوبی داشته است و در کل می توان گفت که می توانید از این بازی لذت کافی را ببرید.

راهنمای پیشرفت در بازی کالاف دیوتی گوست

آشنایی با انواع بازی ها می تواند در تصمیم گیری برای وقت گذاشتن مفید باشد. کالاف دیوتی گوست ممکن است از نظر گرافیکی با بازی های جدید نتواند رقابت کند، اما اگر به سری بازی های کالاف دیوتی علاقه دارید، بهتر است که این سری را هم تجربه کنید.

SDG69


منبع: https://gamefa.com/947052/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%81-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%AA%DB%8C/

بازی دارای ۱۸ کمپین است که در هر کدام ماموریت هایی را برای انجام دادن دارید. این کمپین ها عبارتند از:

 • Ghosts stories
 • Brave new world
 • No man’s land
 • Struck down
 • Home coming
 • Legends never die
 • Federation day
 • Birds of prey
 • The haunted
 • Clockwork
 • Atlas Falls
 • Into The Deep
 • End of The Line
 • Sin City
 • All or Nothing
 • Severed Ties
 • Loki
 • The Ghost Killer

این بازی ویژگی هایی دارد که اگر از آن ها استفاده کنید روند بازی برای شما راحت تر خواهد شد. هدف گیری خودکار، از جمله امکاناتی است که در کالاف دیوتی گوست وجود دارد، اما در دیگر نسخه ها و بازی ها نمی توان آن را یافت. هوش مصنوعی بازی پیشرفت چشم گیری نسبت به نسخه های دیگر داشته و می توان تغییرات آن را به صورت محسوس مشاهده کرد.

مراحل کالاف دیوتی گوست