نسخه ایکس باکس وان Resident Evil 4 Remake در فروشگاه آمازون لیست شد


با توجه به اطلاعات و شواهد جدید به دست آمده، به نظر می‌رسد بازی Resident Evil 4 Remake علاوه بر پلی استیشن 4، برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، ایکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد.

در زمان معرفی بازی Resident Evil 4 Remake اعلام شد که این اثر برای عرضه روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است. با این حال، اخیراً شرکت کپکام (Capcom) انتشار این بازی را برای پلی استیشن 4 تایید کرد. حال با توجه به لیست شدن نسخه‌ی ایکس باکس وان در فروشگاه آمازون بریتانیا، ظاهراً این بازی برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت نیز در راه است.

تبلیغات

در لیست جدید فروشگاه آمازون، در باکس آرت بازی Resident Evil 4 Remake به وضوح کلمه ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس دیده می‌شود. جزئیات بیشتری در خصوص این موضوع در دسترس نیست و کپکام نیز هنوز به صورت رسمی آن را تایید نکرده است.

بازی Resident Evil 4 Remake در تاریخ 4 فروردین سال 1402 (24 مارس 2023) در دسترس دارندگان PC، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس/اس قرار خواهد گرفت. اثر مذکور دارای محتوایی برای PlayStation VR2 است که در اوایل سال 2023 عرضه می‌شود. کپکام اعلام کرده است که در ماه اکتبر امسال، نمایش جدیدی از این بازی ارائه خواهد شد.

Star FireMishs


منبع: https://gamefa.com/871191/resident-evil-4-remake-xbox-one-listing-discovered-on-amazon-uk/