نسخۀ پلی استیشن Modern Warfare 2 مزایای بسیاری خواهد داشت –

چندین سال می‌شود که سونی و اکتیویژن بر سر Call of Duty با یکدیگر قرارداد بازاریابی و مارکتینگ دارند. به همین دلیل، سال‌ها محتویات اختصاصی متعددی به صورت انحصاری در اختیار کاربران پلی استیشن بوده است؛ از باندل‌های درون بازی گرفته تا مودهای اختصاصی و دسترسی زودهنگام به بتاها.

سونی در یک دهۀ گذشته و از آغاز نسل هشتم به طرز تهاجمی‌ای از محتویات انحصاری Call of Duty بهره برده است تا پلی استیشن به کنسول انتخابی مشتریان تبدیل شود. ما شاهد اسکین‌ها، دسترسی زودهنگام به بتا، اپراتورهای اختصاصی مختلف و همچنین محتویات انحصاری متعددی برای پلی استیشن بوده‌ایم.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم‌اکنون برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس قرار دارد.


منبع: https://gamefa.com/881456/playstations-exclusive-modern-warfare-2-benefits-include-extra-loadouts-and-more/

پلیرهای PS4 و PS5 با پیش‌خرید Modern Warfare 2 می‌توانستند اپراتور Oni را دریافت کنند، اما حالا در وبسایت رسمی بازی تایید شد که مزایای بیشتری در اختیار مخاطبین پلی استیشن قرار خواهد گرفت که در ادامه فهرست کامل آن‌ها را مطالعه می‌کنید:

سونی و اکتیویژن از فهرست مزایای اختصاصی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 برای کاربران پلتفرم پلی استیشن رونمایی کردند.


تبلیغات

  • پاداش باندل بتل پس: پلیرهای پلی استیشن اگر باندل بتل پس را خریداری کنند، از سطح 5 شروع به کار خواهند کرد.
  • XP پوینت دو برابر: پلیرهای پلی استیشن به صورت ماهانه رویدادهای یک روزه‌ای را خواهند داشت که XP دو برابر به آن‌ها می‌دهند.
  • پک‌های Combat: هر فصل باندل‌های درون بازی مجازی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که شامل اسکین‌های اپراتور، بلوپرینت سلاح، Emblem و موارد دیگر می‌شود. این مورد برای مدتی کوتاه در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار خواهد گرفت.
  • پاداش پارتی پلی استیشن: پلیرهای این پلتفرم که در یک پارتی با یکدیگر بازی کنند، 25 درصد XP بیشتر دریافت خواهند کرد. این پاداش برای هم‌تیمی‌های کراس-پلتفرم نیز اعمال خواهد شد.
  • Loadoutهای اضافه: پلیرهای پلی استیشن، دو Loadout اضافه خواهند داشت. این قابلیت پس از سطح 4 و با ساخت A-Class فراهم می‌شود.

مدتی پیش، سونی به سازمان تنظیم‌کنندۀ رقابت در بازار انگلستان گفته بود که حتی اگر Call of Duty روی پلی استیشن باقی بماند، همچنان پلیرها به سمت ایکس باکس خواهند رفت. طبق بیانیه‌های سونی خطاب به سازمان‌ کنترل بازار انگلستان، جدای از انتشار نسخه‌های آیندۀ Call of Duty روی گیم پس (در زمان عرضه)، تفاوت‌های احتمالی میان نسخۀ پلی استیشن و ایکس باکس سری Call of Duty پس از تکمیل قرارداد مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، پلیرها به سمت ایکس باکس جذب خواهند شد. با وجود این که مایکروسافت روی انتشار CoD برای پلتفرم‌های پلی استیشن تاکید دارد، اما به نظر می‌رسد سونی حتی در صورت انحصاری نشدن این فرنچایز، همچنان با تصاحب اکتیویژن بلیزارد از سوی مایکروسافت مخالف است.