نشان تجاری جدیدی از کمپانی Valve با نام Neon Prime اشاره به یک پروژه تازه دارد

شایعات و حدس و گمان‌ها پیرامون یک نام جدید زیاد هستند اما به‌نظر می‌رسد که Neon Prime، یک اسپین آف علمی تخیلی از بازی DOTA 2 باشد.

تبلیغات

در یکی دو هفته گذشته، انتشار اخباری جدید از کمپانی Valve میان طرفداران عناوین این شرکت محبوب، موجی از امیدواری را راه انداخته بود که در دل بسیاری، ممکن بود به یک بازی جدید از سری Half-Life یا DOTA خلاصه شود. حالا اما، براساس پست‌های تحلیلی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند، ولو اقدام به ثبت یک نشان تجاری تازه با نام Neon Prime کرده است تا نه یک بازی جدید و کامل، بلکه یک اسپین آف علمی تخیلی از DOTA 2 باشد.

با توجه به این‌که سبک و سیاق بازی Defense of the Ancients که به‌عنوان پدربزرگ عناوین MOBA شناخته می‌شود، خود از طریق یک ماد برای بازی Warcraft 3 به شهرت رسید، ساخت یک اسپین آف دیگر از طرف ولو و تبدیل آن به یک بازی کامل دور از ذهن نیست. طبق دانسته‌های فعلی و شایعات مطرح شده، سازندۀ این بازی نیز همان استودیوی سازنده نسخۀ اول DOTA خواهد بود و ماجرای این بازی در اماکن و جهان‌هایی روایت می‌شود که بازیکنان پیش‌تر در روند تجربۀ DOTA 2 با آن‌ها آشنا شده بودند.

اگر این‌بار ولو شانس خوبی بیاورد، این نسخۀ فرعی با استقبال به‌شدت بهتری نسبت به بازی کارتی Artifact روبه‌رو می‌شود که آن عنوان هم نوعی اسپین آف از جهان DOTA 2 به‌حساب می‌آمد. اثری که در نهایت شکست خورد و نه بازیکنان جدیدی به خود جذب کرد و نه توانست رضایت طرفداران قدیمی را به‌دست بیاورد. حالا اما یک نسخۀ جدید که تمرکزش روی اکشن و ماجراجویی باشد می‌تواند به‌خوبی با خواسته‌های طرفداران هم‌سویی داشته باشد.

در هرصورت، هنوز نمی‌توان به‌طور قطع گفت که کمپانی سازنده چه برنامه‌هایی برای معرفی رسمی و انتشار این پروژه یا پروژه‌های دیگر خود دارد؛ مخصوصاً با درنظر داشتن اشتیاق و علاقۀ بخش عظیمی از جامعۀ مخاطبین ولو به عرضۀ یک بازی جدید از سری Half-Life. باید صبر کرد و دید که منظور ولو از عبارت Neon Prime دقیقاً چه چیزی است. نام رمزی که احتمالاً هرچه زودتر جای خودش را به یک تریلر مهیج بدهد.


منبع: https://gamefa.com/881500/neon-prime-dota-spinoff/