نقدها و نمرات بازی High On Life منتشر شدن

بازی High On Life یک شوتر اول شخص خنده‌دار و جالب است که تجربه‌ی آن برای بازیکنان لذت‌بخش خواهد بود.

Worth Playing: 7.5/10

Shacknews: 7/10

بازی High On Life در حال حاضر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/895789/%D9%86%D9%82%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-high-on-life-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF/

High on Life یک بازی در سبک شوتر اول شخص مترویدوانیایی محسوب می‌شود که توسط استودیوی اسکوانچ گیمز (Squanch Games) توسعه یافته و منتشر شده است. این بازی از فضایی طنز بهره می‌برد و در داستان آن، زمین مورد حمله یک کارتل بیگانه معروف به کارتل G3 قرار می‌گیرد که به دنبال استفاده از جمعیت بومی بشر به عنوان مواد مخدر هستند. بازیکنان در نقش یک شکارچی قرار می‌گیرند و باید با استفاده از سلاح‌هایی به نام Gatlian بشریت را نجات دهند.

PC Invasion: 8.5/10

به دنبال انتشار عنوان High On Life، تعدادی از وب‌سایت‌های گیمینگ نقدها و نمرات خود را در مورد این بازی منتشر کرده‌اند که در این بخش به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

تبلیغات

بازی High On Life می‌داند که چه چیزی می‌خواهد باشد و آن تجربه را به بازیکنانی که همان چیز را می‌خواهند، ارائه می‌دهد و بخش طنز و نویسندگی در سطح خوبی قرار دارد. عبارت “ساخته شده توسط گیمرها و برای گیمرها” از در بازی High On Life به خوبی توصیف شده است.

High On Life یک شوتر/ماجراجویی اول شخص جذاب است. بخش اکشن آن هیجان‌انگیز است و با این حال، مبارزه با باس فایت‌ها در درجات سختی مختلف ناامیدکننده به نظر می‌رسد. بخش‌های اکتشافی باعث می شود که بخواهید به هر منطقه برگردید تا رازهای آن را کشف نمایید و تنها آرزو می‌کنید محیط های بیشتری برای کاوش وجود داشته باشد. اگر از طرفداران عناوین شوتر اول شخص طنزآمیز هستید، تجربه‌ی High On Life به شما توصیه می‌شود، اما حتی اگر از طرفداران این سبک نیستید، این بازی ارزش یک بار تجربه را دارد.

High on Life یک اثر مترویدوانیایی با اعتماد به نفس و توانا است که تجربه‌ای عجیب و غریب را ارائه می‌دهد، استودیوی اسکوانچ گیمز در ارائه مبارزاتی که با سلاح ها و دنیاهایی که با حواس پرتی بی پایان طراحی شده است، چیزی را خلق کرده‌اند که ارزش وقت شما را دارد، حتی با وجود اینکه برخی از عناصر آن فاقد پالایش هستند.

علیرغم کاستی‌های متعدد و گریز عمومی من از نوشتن در خصوص بازی، High On Life دارای پتانسیل‌های نصفه و نیمه است. من علاقه داشتم یک بازی پولیش شده را بر این بنیان ببینم. همیشه در حال جستجو برای خلاقیت در اکثر عناوین شوتر هستم، اما این بازی یادآور جمله‌ای است که می‌گوید «متفاوت بودن همیشه به معنای خوب بودن نیست».

میانگین نمرات بازی در متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در Opencritic

Noisy Pixel: 8/10

در ادامه می‌توانید تعدادی از نقدها و نمرات بازی High On Life را مطالعه کنید:

Gamesradar: 7/10

Game Informer: 5.8/10

این بازی دارای مبارزات و بخش حل معماست، اما High On Life بیشتر یک ماجراجویی سندباکس روایی است که کمی بیشتر به وقت و توجه شما نیاز دارد. من به عنوان کسی که اخیراً کمی احساس استرس و افسردگی فصلی کرده است، از تجربه‌ی این بازی لذت بردم.