نقدها و نمرات بازی Remnant 2 منتشر شدند

Remnant 2 در تکامل نسخه قبلی خود موفق می‌شود. این بازی با جدا کردن و گسترش بهترین جوانب Remnant: From the Ashes تجربه‌ای منسجم و چالش برانگیز در ژانر شوتر را خلق می‌کند. یک سیستم داستان منحصر به فرد و محیط‌هایی که به طرز خیره‌کننده‌ای طراحی شده‌اند هم به آن کمک می‌کنند. از آن جایی که با یک اثر ذاتا کو-آپ طرف هستیم، بخش داستانی تک‌نفره آن کمی صدمه دیده است، اما نه آن قدر که تجربه نهایی تخریب شود.

XboxEra 7.6/10

Remnant 2 همان چیزی است که از یک دنباله می‌خواهید و این یعنی گسترش و بهبود ایده‌هایی که در بازی اول معرفی شده بودند. این بازی به احتمال زیاد شما را شگفت‌زده نمی‌کند. اما چرخه گیم‌پلی اصلی آن که روی مبارزات پاداش‌بخش، خیلی عظیمی از توانایی‌ها و مهارت‌ها و طراحی مراحل تصادفی بنا شده سفت شما را می‌چسبد و ول نمی‌کند. جهان پایانی بازی به خاطر یک افزایش سختی مصنوعی ناامید کننده است و نادیده گرفتن داستان هم کار آسانی است. با این حال آن‌هایی که به دنبال یک شوتر خوب هستند می‌توانند نگاهی به Remnant 2 بیندازند.

Remnant 2
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اپن‌کریتیک

بازی Remnant: From the Ashes در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و توانست به موفقیت غیر منتظره‌ای برای Gunfire Games و Gearbox تبدیل شود. در دنباله این بازی یعنی Remnant 2 بار دیگر با یک شوتر سوم-شخص طرف هستیم که از عناوین سولز-لایک الهام گرفته است. در ابتدای بازی بازیکنان قادر خواهند بود تا کلاس خود را انتخاب کنند. برای مثال کلاس Gunslinger جای Ex-cultist را از بازی اول گرفته و روی سلاح‌های گرم تمرکز می‌کند. به علاوه در Remnant 2 قادر خواهید بود تا به صورت تک‌نفره یا کو-آپ با دو نفر بازی کنید.

Remnant 2 با ساختن روی تمام بناهای بازی اول و گسترش آن‌ها وجود خود به عنوان یک دنباله را توجیه می‌کند و به خوبی شایسته عبارت “بزرگ‌تر، بهتر، جسورانه‌تر” هست. تنها مشکل آزاردهنده در حال حاضر عملکرد فنی بازی به هنگام عرضه است. تنها چیزی که باعث شده Remnant 2 نجات پیدا کند این است که این بازی تجربه‌ای بسیار پر پاداش‌تر از Remnant اصلی است. اجرای عالی در زمینه طراحی هنری، طراحی مرحله و مقدار بسیار زیاد محتوای Remnant 2 باعث شده تا کاستی‌های این بازی در سایر زمینه‌ها جبران شوند.

VideoGamer 8/10

در حالی که بازی اول شامل تولید رویه‌ای برای تغییر چینش مراحل و دشمنان می‌شد، این فناوری در Remnant 2 به طرز قابل توجه‌ای گسترش یافته و حالا به گفته Gunfire Games نوع دشمنان، ظاهر منطقه، باس‌هاف شخصیت‌های NPC و خط داستانی و ماموریت‌ها هم به صورت تصادفی ارائه می‌شوند. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات بازی می‌اندازیم که خبر از اثر نسبتا خوبی می‌دهند.

IGN 9/10

Remnant 2 ذره‌های عالی زیادی دارد، اما چند تصمیم طراحی باعث شده تا این بازی از تبدیل شدن به اثری عالی باز بماند. در Remnant 2 با اثری به شدت زیبا طرف هستیم که گیم‌پلی بسیار جذابی هم دارد و باید یکی از بهترین بازی‌های سال باشد. مطمئن نیستم که مشکلات من با بازی با آپدیت رفع بشوند، اما امیدوارم که توسعه‌دهندگان در Gunfire Games در طول زمان به این بازی هم مثل بازی اول توجه بکنند.

GameSpot 7/10

اگر یک فهرست از بازی‌های سولز-لایک محبوبم، لوتر شوترهای محبوبم و بازی‌هایی که به صورت رویه‌ای تولید شده‌اند بنویسم Remnant 2 در همه آن‌ها حضور خواهد داشت و این مهم شگفت‌انگیز است. این بازی دنباله‌ای شکوهمند است که نه تنها ژانر سولز-لایک را در قالب یک لوتر شوتر کو-آپ از نو طراحی می‌کند، بلکه تقریبا در تمام جوانب این ایده را به شکلی عالی اجرایی می‌کند. Remnant 2 با مبارزات کاملا درگیرکننده، باس فایت‌های چالش برانگیز و ماندگار، گزینه‌های شخصی‌سازی عمیق، مراحل تصادفی به شدت جذاب و کانسپت هوشمندانه مولتی‌ورس خود پر از ماجراجویی‌های مختلف در قالب یک پکیج است. این بازی به احتمال زیاد یکی از بهترین بازی‌های سال من خواهد بود و هر جای مولتی‌ورس که هستید باید آن را تجربه کنید.

Destructoid 8.5/10

Remnant 2 بعضا و حتی روی آسان‌ترین درجه سختی هم می‌تواند تجربه‌ای به شدت چالش برانگیز باشد. اما همین مهم باعث شده تا بالاخره کشتن یک باس و جمع‌آوری لوت او به شدت رضایت‌بخش باشد.

Hardcore Gamer 8/10

تبلیغات

دنباله بازی فوق‌العاده محبوب Remnant: From the Ashes یعنی Remnant 2 چند روز دیگر منتشر می‌شود و نقدها و نمرات بازی از همین حالا در دسترس قرار گرفته‌اند.

بازی Remnant 2 در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۲۳ (۳ مرداد ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

mario


منبع: https://gamefa.com/959137/remnant-2-reviews-roundup/