نقد‌ها و نمرات بازی Stray منتشر شدند

Metro GameCentral 7/10

IGN 8/10

Gamepressure 9.5/10

این بازی ترکیبی عجیب از یک شهر سایبرپانکی به همراه مکانیک‌های ساده پلتفرمر در کنار گرافیک بصری فوق‌العاده است.

نقد‌ها و نمرات بازی جدید استودیوی Blur Twelve یعنی Stray منتشر شد. این بازی در زمان عرضه، روی سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم و اکسترا قرار می‌گیرد.

Stray یک ماجراجویی خیره‎‌کننده بوده و اکتشاف نقطه قوت اصلی آن است که حس یک گربه واقعی را منتقل می‌کند؛ اما بیشتر بخش‌های اکشن‌ آن هنوز جای کار دارد. با این وجود بازی خوبی است.

در هسته آن، Stray یک بازی اکتشافی زیبا است. گیم‌پلی آن یک تجربه آرام‌بخش تشکیل می‌دهد که حتی فعالیت‌های عادی آن را جالب می‌کند. در نهایت ارتباطاتی که در طول ماجراجویی خود می‌سازید، شاهدی بر آن خواهد بود که نباید یک گربه ساده را دست کم گرفت.

10/10 Gaming Nexus

بازی Stray در تاریخ 28 تیر 1401 (19 ژوئن 2022) برای PC، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/844684/stray-critic-reviews/

Attack of the Fanboy 6/10

MGG Spain 7.5/10

Stray یک ماجراجویی عالی در یک دنیای سایبرپانکی تاریک است. این بازی ترکیبی از پازل و پلتفرمر ساده به همراه ماموریت‌های جمع‌آوری بوده که محتوای تقریبا 5 ساعته آن را متعادل می‌کند. ایده‌های جدیدی در طول بازی معرفی می‌شود؛ اگرچه همه این ایده‌ها به خوبی بعضی دیگر نیستند، اما Stray برای ارائه یک تجربه‌ جدید به خوبی عمل کرده است.

Stray چیزی بیش از یک شبیه‌ساز گربه بوده و از ابتدا تا انتها یک تجربه خیره‌کننده را ارائه می‌دهد و دارای روایتی غم انگیز در کنار پازل‌‌های قانع‌کننده است.

Stray یک بازی ماجراجویی لذت‌بخش است که تمام پیچیدگی‌های سبک خود را کنار می‌زند تا یک تجربه کلی خوشایند ارائه دهد.

خلاصه کردن هدف Stray خیلی سخت است. بعضی از قسمت‌های این بازی مانند مخفی‌کاری در سطح بالایی قرار دارد، اما اغلب درون هویت خود گم می‌شود و در رسیدن به پتانسیل آن ناموفق است.

God is a Geek 9/10

می‌توانید خلاصه بعضی از نقدهای منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید:

گمشده، تنها و دور از خانواده، گربه Stray باید برای فرار از شهری فراموش شده یک معمای باستانی را حل و راه خود را به سمت خانه پیدا کند. Stray یک بازی سوم شخص ماجراجویی است که در میان خیابان‌های مملو از نورهای نئون یک شهر رو به زوال در کنار محیطی تاریک و مبهم جریان دارد.