نقدها و نمرات بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شدند

در حالی که برخی از ایرادات بازی حالا بیشتر به چشم می‌آیند، مطمئنم که طرفداران این بازی برایشان مهم نخواهد بود. آپدیت نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt یک نسخه‌ی نهایی برای بازیکنان کنسولی را فراهم می‌کند و دلیل خوبی برای بازگشت به این بازی است.

Noisy Pixel 9.5/10

The Witcher 3 به نظر بسیاری یکی از بهترین بازی‌های تاریخ است. من هیچوقت این بازی بی‌نقص نمی‌خوانم، اما ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد همیشه به این لقب نزدیک بود. این آپدیت آن را از قبل هم نزدیک‌تر می‌کند.

PlayStation Universe 9/10

آپدیت نسل نهمی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 23 آذر 1401 (14 دسامبر 2022) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/894738/the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition-reviews-roundup/

هم‌چنین شاهد راه جدیدی برای استفاده از Signهای گرالت هستیم. به جای استفاده از دکمه‌ی L1 یا LB برای تغییر Signها، می‌توانید این دکمه را نگه دارید تا چرخه‌ی کامل Signها را مشاهده کرده و سپس با فشردن یک دکمه‌ی مربوط، Sign مورد نظر خود را انتخاب کنید. ویژگی‌های Accessibility جدیدی هم در این آپدیت در نظر گرفته شده‌اند. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات نسخه‌ی نسل نهمی The Witcher 3: Wild Hunt می‌اندازیم:

Screen Rant 10/10

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition یک ارتقای معرکه برای یک بازی فوق‌العاده است. با توجه به رایگان بودن این آپدیت برای کسانی که بازی را روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان یا PC در اختیار دارند، بهانه‌ای برای عدم سر زدن دوباره به این شاهکار وجود ندارد. هم‌چنین کسانی که هنوز The Witcher 3 را تجربه نکردند حالا فرصت معرکه‌ای برای ورود به این بازی دارند.

God is a Geek 10/10

همه چیز در آپدیت نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt عالی نیستند، اما افزودنی‌ها، انتخابات و بهبودهای این آپدیت باعث می‌شوند تا این نسخه از بازی کامل‌تر باشد. علی رغم جوانب عجیبی زاویه‌ی دوربین جدید، بازی از نظر بصری فوق‌العاده است. هم‌چنین این نسخه شامل بسته‌های الحاقی بازی می‌شود. آن‌هایی که به تجربه‌ی دوباره‌ی The Witcher 3: Wild Hunt یا تجربه‌ی آن برای بار اول علاقه دارند نباید این نسخه را از دست بدهند.

Push Square 9/10

هفت سال پس از عرضه، بازی The Witcher 3 هنوز هم یک شاهکار است. در زمینه‌هایی مثل شخصیت‌پردازی و دیالوگ، هنوز عنوانی روی دست آن نیامده است. البته برخی از جوانب گیم‌پلی آن کمی کهنه به نظر می‌رسند. با این حال شکی وجود ندارد که Complete Edition بهترین نسخه‌ی یک بازی فوق‌العاده است.

The Witcher 3: Wild Hunt
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

آپدیت نسل بعدی بازی The Witcher 3: Wild Hunt دو روز دیگر منتشر می‌شود و به همین سبب برخی از منتقدان نظر خود را در مورد بهترین نسخه‌ی این بازی منتشر کرده‌اند.

آپدیت نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt یک بازی عالی را حتی بهتر از قبل می‌کند. تقریبا تمام المان‌های این بازی محبوب بهبود یافته‌اند.

شکی وجود ندارد که بازی The Witcher 3: Wild Hunt جایگاه خود به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ را تثبیت کرده است. به همین سبب سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تصمیم گرفته تا با عرضه‌ی یک آپدیت رایگان جلوه‌های بصری این بازی را بهبود ببخشد تا با اثری کامل‌تر مواجه شویم.  این آپدیت قرار است شامل Ray Tracing با تنظیمات 4K/30 FPS و یک حالت Performance با نرخ فریم 60 روی ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 باشد.

تبلیغات

VGC 10/10