نقدها و نمرات سریال Secret Invasion

پس از فیلم‌های کهکشانی و پر از جلوه‌های کامپیوتری همچون انت‌من ۳ (Ant-Man 3) و نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians 3)، سریال «تهاجم مخفی» اثری منطقی‌تر و جدی‎‌تر است.

تاکنون ۷۷ نقد در وب سایت راتن تومیتوز برای سریال «تهاجم مخفی» منتشر شده که امتیاز ۷۴ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۶۴ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۲۰ نقد منتشر شده برای این اثر در این وب سایت است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهانی درباره این سریال قرار دارد.

نظر منتقدان درباره سریال تهاجم مخفی

  • راتن تومیتوز | ۷۷ نقد – امتیاز ۷۴ درصد
  • متاکریتیک | ۲۰ نقد – امتیاز ۶۴ از صد
سریال Secret Invasion "نقدها و نمرات سریال Secret Invasion"
سریال Secret Invasion

اینکه بگوییم سریال «تهاجم مخفی» در دو قسمت ابتدایی خودش هیجان و تعلیق ندارد، درست نیست. با این حال، این اثر فاقد آن تأثیرگذاری لازم است.

سریال «تهاجم مخفی» به عنوان یکی از بالغانه‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول تا به امروز، یک درام جذاب و پرتنش است که موضوعات سنگینی را در اختیار بازیگرانش قرار می‌دهد و بیننده‌ها را تشویق می‌کند تا فراتر از درخشش ابرقهرمانی را بنگرند.

«۵۸/۱۰۰ The Playlist | منتقد: رودریگو پرز»

«۸۳/۱۰۰ TVLine | منتقد: مت وب میتوویچ»

«۸۰/۱۰۰ Empire | منتقد: ریچارد نیوبی»

سریال تهاجم مخفی (Secret Invasion) اثری تازه از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که داستان نفوذ اسکرول‌ها در زمین و تلاش نیک فیوری و یارانش برای مقابله با این تهدید بالقوه را نشان می‌دهد. بازیگران برجسته و بزرگی نیز در این اثر نقش‌آفرینی می‌کنند که شامل ساموئل ال جکسون، کوبی اسمولدرز، بن مندلسون، امیلیا کلارک، اولیویا کولمن، کینگزلی بن ادیر و مارتین فریمن است.

«۷۰/۱۰۰ IGN | منتقد: مت پرزلو»

«۸۰/۱۰۰ Variety | منتقد: دنیل داداریو»

سریال «تهاجم مخفی» یک بازگشت خوب و مطمئن به فرمول کمتر شناخته شده جاسوسی مارول است، حتی اگر دو قسمت ابتدایی‌اش آن حس ترسی که به آن نیاز مبرم دارد را درون خودش نداشته باشد.

«۸۳/۱۰۰ Collider | منتقد: رموس نورونها»

هنوز قسمت‌های دیگر سریال «تهاجم مخفی» وجود دارند که می‌توانند سریال را نجات بدهند اما کسانی که از بازگشت دنیای سینمایی مارول به داستان‌های تاریک و جاسوسی خوشحال بودند، با تئوری‌های آشنا، متوسط و نه چندان هیجان‌انگیز ناامید خواهند شد.

«۴۰/۱۰۰ RogerEbert | منتقد: کایا شونیاتا»

منتقدان نظرات خودشان را درباره سریال Secret Invasion اعلام کردند و نمرات متوسطی به این اثر تازه دنیای سینمایی مارول دادند.

ساموئل ال جکسون وقتی در کنار بن مندلسون قرار می‌گیرد، واقعا عالی به نظر می‌رسد اما جدای از این، به نظر می‌رسد که کار او با نقش نیک فیوری به پایان رسیده است. اجراهای دیگر نیز کم و کاستی‌هایی دارند و دیالوگ‌های احمقانه از چهره‌های خسته بیان می‌شوند اما در این میان، اولیویا کولمن توانسته نقش‌آفرینی درخشانی از خودش ارائه بدهد.

meysambAMIN12


منبع: https://gamefa.com/951000/secret-invasion-season-1-critic-reviews/

سریال «تهاجم مخفی» از یک داستان سریالی واقعی و خوب بهره می‌‎برد که درون فرمول آهسته و کند مارول به دام افتاده است.

«۵۰/۱۰۰ The Hollywood Reporter | منتقد: دن فینبرگ»

منتقدان بر این باور هستند که سریال «تهاجم مخفی» یک نمایش بسیار عالی و شایسته برای ساموئل ال جکسون به شمار می‌رود که پس از یک شروع آهسته توانسته جا پای خودش را پیدا کند و دنیای سینمایی مارول را در مسیری تاریک‌تر و بالغانه‌تر سوق بدهد.

بر اساس آنچه که فعلا از سریال «تهاجم مخفی» دیدم، این سریال یک اثر شیک و جذاب برای طرفداران داستان‌های جاسوسی مارول است.

«۴۲/۱۰۰ IndieWire | منتقد: بن تراورز»

تبلیغات

با وجود بازیگران فوق‌العاده‌ای به رهبری ساموئل ال جکسون، همه چیز قابل تماشا است و زمانی که فرصتی برای تعامل میان این بازیگران به آن‌ها داده می‌شود، می‌توان اوج جذابیت سریال را مشاهده کرد. اما در بیشتر موارد، سریال «تهاجم مخفی» کسل‌کننده‌تر و خسته‌کننده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد.