نقدها و نمرات سریال The English

هوگو بلیک در سریال «انگلیسی» سعی دارد بیان کند که خون‌ریزی روشی آمریکایی است که آن‌ها سعی دارند آن را پشت سر بگذارند. این پیام او نیز درون مناظری بسیار زیبا، صحنه‌هایی بی‌رحمانه و نقش‌آفرینی درخشان بازیگران پنهان شده است.

بخش میانی سریال «انگلیسی» از تبدیل شدن این اثر احساسی و برجسته به سریالی خاص و درخشان جلوگیری می‌کند و این موضوع واقعا ناامیدکننده است. با این حال، گستردگی، جاه‌طلبی و مهارت فنی به کار رفته در این اثر، آن را به سریالی ارزشمند تبدیل می‌کند.

فیلم‌نامه سریال «انگلیسی» نوشته هوگو بلیک همانند مناظر به نمایش در آمده در این سریال، زیبا و پر زرق‌وبرق است. اگر او می‌توانست زمان بیشتری را صرف بررسی بیشتر موضوعات ارائه شده در داخل سریال کند، این اثر می‌توانست باشکوه‌تر نیز باشد. با این وجود نیز همچنان اثری فوق‌العاده محسوب می‌شود.

«83/100 IndieWire | منتقد: بن تراورس»

«100/100 Empire | منتقد: بوید هیلتون»

سریال «انگلیسی» همان مقداری را به بیننده وعده می‌دهد، عملی می‌کند و با وجود خشونت زیادش، مناظر وسترن بسیار تماشایی‌ای را به نمایش در می‌آورد. با این حال، در توصیف این سریال باید از کلمه ناامیدکننده استفاده کرد.

Boogiman


منبع: https://gamefa.com/885262/the-english-season-1-critic-reviews/

سریال The English محصول سرویس آنلاین آمازون و با هنرنمایی امیلی بلانت توانسته نمرات خوبی از منتقدان بگیرد.

«50/100 Variety | منتقد: کارولین فرامکی»

سریال «انگلیسی» در فضایی تلخ طنین‌انداز می‌شود و هیچ گاه انسانیت را در مرکز داستان غم‌انگیز خود رها نمی‌کند. مهم نیست که تلاش برای انتقام تا چه اندازه خشن، خونین و شدید باشد، پیوند ناگسستنی میان شخصیت‌ها در نهایت در مرکز داستان باقی می‌ماند.

تاکنون در وب سایت راتن تومتیوز ۲۸ نقد برای سریال «انگلیسی» منتشر شده که امتیاز ۸۲ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۸ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۲۰ نقد است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برجسته جهانی در مورد این سریال را مشاهده می‎‌کنید.

نظر منتقدان درباره سریال The English

  • راتن تومیتوز | ۲۸ نقد – امتیاز ۸۲ درصد
  • متاکریتیک | ۲۰ نقد – امتیاز ۷۸ از صد

«100/100 The Guardian | منتقد: لوسی منگان»

هر زمان که امیلی بلانت و چاسک اسپنسر شروع به گفتگوهای طولانی می‌کنند، بیننده‌ها به راحتی غرق این سریال می‌شوند.

«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دن فینبرگ»

«83/100 Collider | منتقد: مگی لوویت»

سریال «انگلیسی» برداشتی اصیل و بسیار جاه‌طلبانه از ژانر وسترن به شمار می‌رود که مهارت‌های خارق‌العاده نویسندگی و کارگردانی هوگو بلیک را اثبات می‌کند و در عین حال، یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های امیلی بلانت را به نمایش می‌گذارد.

منتقدان بر این باور هستند که سریال «انگلیسی» وسترنی پیچیده و بی‌پروا به شمار می‌رود که به خوبی ساخته شده و از لحاظ بصری نیز خیره‌کننده به نظر می‌رسد. نقش‎‌آفرینی درخشان امیلی بلانت و چاسک اسپنسر نیز جذابیت این اثر را دو چندان کرده است.

«75/100 RogerEbert | منتقد: برایان تالریکو»

تبلیغات

سریال انگلیسی (The English) اثری درام و وسترن از سرویس آنلاین آمازون پرایم به شمار می‌رود که در قالب ۶ قسمت ساخته شده و در آن، امیلی بلانت (Emily Blunt) و چاسک اسپنسر (Chaske Spencer) نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.