نقدها و نمرات سریال The Witcher: Blood Origin

تبلیغات

کاملا مشخص است که سریال «ویچر: منشاء خون» از نبود شخصی شبیه به هنری کویل رنج می‌برد و فیلم‌نامه آن نیز آن طور که باید قوی نیست. با این وجود، بازیگران اصلی این سریال توانستند تا نقش‌آفرینی خوبی را به اجرا بگذارند و تماشای این سریال را در پایان سال ۲۰۲۲ میلادی قابل تحمل کنند.

«65/100 Paste Magazine | منتقد: جوزف استانیچر»

«60/100 Radio Times | منتقد: سباستین استلی»

«57/100 TV Guide | منتقد: کایل فاول»

سریال ویچر: منشاء خون (The Witcher: Blood Origin) محصول سرویس آنلاین نتفلیکس و پیش‌درآمدی برای سریال «ویچر» به شمار می‌رود که در آن، میشل یئو نقش یکی از شخصیت‌های اصلی را بازی می‌کند.

کاراکترهای عالی، نقش‎‌آفرینی‌های خیره‌کننده، طراحی لباس بسیار خوب و اکشن‌های بسیار ماهرانه را می‌توان در سریال «ویچر: منشاء خون» مشاهده کرد. با این حال، در این میان، برخی نواقص ساختاری نیز به چشم می‌خورند.

«50/100 The A.V. Club | منتقد: سم بارسانتی»

لذت تماشای سریال «ویچر: منشاء خون» بسته به آن دارد که تا چه اندازه به فرنچایز «ویچر» وابسته باشید و تا چه اندازه مشکلات داستانی آن را نادیده بگیرید.

mitia KaramazovCaptain


منبع: https://gamefa.com/896481/the-witcher-blood-origin-season-1-critic-reviews/

«33/100 Collider | منتقد: ترز لاکسون»

کسانی که تاکنون سریال اصلی را ندیده‌اند، مطمئنا با تماشای سریال «ویچر: منشاء خون» اصلا به دیدن سریال اصلی ترغیب نمی‌شوند و از سوی دیگر نیز چیزی زیادی برای طرفداران سریال اصلی در این پیش‌درآمد وجود ندارد که بتواند توجه آن‌ها را جلب کند.

جنبه‎‌های مثبتی در سریال «ویچر: منشاء خون» وجود دارند اما آن‌ها به حدی نیستند که بتوانند این اثر را از سقوط نجات بدهند. بهتر است که منتظر فصل سوم سریال اصلی باشید.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۱۶ نقد برای سریال «ویچر: منشاء خون» منتشر شده که امتیاز ۳۸ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۱ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۸ نقد است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهانی در مورد این مینی سریال قرار دارد.

نظر منتقدان درباره سریال The Witcher: Blood Origin

  • راتن تومیتوز | ۱۶ نقد – امتیاز ۳۸ درصد
  • متاکریتیک | ۸ نقد – امتیاز ۵۱ از صد
سریال ویچر: خاستگاه خون (The Witcher: Blood Origin)
سریال The Witcher: Blood Origin

این سریال کوتاه تنها به این منظور ساخته شده که طرفداران بیشتری را به تماشای فصل سوم سریال «ویچر» ترغیب کند. در هر صورت، سریال «ویچر: منشاء خون» نه به عنوان اثری شاخص و نه به عنوان بخشی از فرنچایز گسترده، اصلا خوب نیست و تنها روی برخی از جنبه‌های کمتر جذاب این فرنچایز متمرکز شده است.

منتقدان بر این باور هستند که سریال «ویچر: منشاء خون» به کاوش بسیار کم عمقی در داستان‌های فانتزی نویسنده آندره ساپکوفسکی می‌پردازد و با وجود اینکه همسو با سریال «ویچر» است اما همانند آن به‌یادماندنی نیست.

به تازگی نقدها و نمرات سریال The Witcher: Blood Origin پیش‌درآمد سریال ویچر منتشر شده است.

صحنه‌های اکشن و مبارزه حتی با وجود اینکه جلوه‌های کامپیوتری زیادی در آن‌ها به چشم می‌خورد، به خوبی کار شده‌اند و لباس‌ها و طراحی صحنه نیز قابل تحسین و متنوع هستند. غیر از این موارد چیزی دیگری در این سریال فانتزی به چشم نمی‌خورد.

«40/100 Empire | منتقد: دن جولین»

«80/100 Decider | منتقد: کایلا کوب»