نقدها و نمرات فصل اول سریال The Last of Us

دامنه سریال بسیار وسیع و گسترده است اما یکی از دو مقدمه ابتدایی قسمت اول بی‌هدف به نظر می‌رسد. با این حال، اکشن‌ها بسیار خوب و عملی هستند. برخی از صحنه‌ها دقیقا مشابه بازی‌ها ساخته شده‌اند اما برخی از موارد، کاملا با بازی‌ها متفاوت هستند.


منبع: https://gamefa.com/903008/the-last-of-us-season-1-critic-reviews/

«100/100 Radio Times | منتقد: راب لین»

کاراکترهای قانع‌کننده در کنار نقش‌آفرینی‌های خیره‌کننده بازیگران و همچنین داستانی فوق‌العاده و احساسی سبب شده تا سریال «آخرین بازمانده از ما» الگوی بسیار مناسبی برای دیگر اقتباس‌ها از بازی‌های ویدیویی باشد.

«67/100 Entertainment Weekly | منتقد: دارن فرانیک»

«100/100 The Daily Beast | منتقد: نیک شاگر»

نیل دراکمن و کریگ مازین این داستان فراموش‌نشدنی را بسیار غنی‌تر و تاثیرگذارتر کرده‌اند و این فرصت را در اختیار ما قرار داده‌اند که فراتر از بازی‌ها در کنار این کاراکترها باشیم. این سریال موفقیت بسیار بزرگی محسوب می‌شود و در جهانی پر از تاریکی،‌ دراکمن و مازین به ما نوری را نشان دادند که باعث شده این داستان قدرتمند شود.

سریال «آخرین بازمانده از ما» همان اندازه که به بازی‌ها وفادار است، قانع‌کننده و مهیج نیز به نظر می‌رسد و اقتباسی کاملا پیروزمندانه به شمار می‌رود که از آن می‌توان به عنوان بهترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی در تاریخ یاد کرد. این سریال به طور همزمان آشنا و اوریجینال احساس می‌شود و پر از اکشن و صحنه‌های غم‌انگیز است. به نظر می‌رسد که شبکه اچ‌بی‌او اثر بزرگ بعدی خودش را پیدا کرده است.

منتقدان نظرات خود درباره فصل اول سریال The Last of Us را منتشر کردند و نمرات بسیار خوبی به این اثر داده‌اند.

«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دن فینبرگ»

«100/100 Collider | منتقد: راس بونیم»

قسمت سوم سریال «آخرین بازمانده از ما» آن را از یک اثر ترسناک به اثری خاص ارتقاء می‌دهد. گرچه هم اکنون نیز این اثر فوق‌العاده است اما اندکی فضای بیشتر برای پرداختن به ماهیت انسان، می‌توانست عمق بیشتری به این سریال بدهد.

سریال «آخرین بازمانده از ما» بهترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود و به نوبه خودش نیز سریالی عالی محسوب می‌شود.

بدون شک، سریال «آخرین بازمانده از ما» بهترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی در تاریخ است، اقتباسی که داستان‌های بازی‌ها را گسترش می‌دهد و در عین حال، به مرکزیت احساسی آن وفادار باقی می‌ماند. همانند خود بازی، این سریال نیز یک شاهکار است.

«95/100 Paste Magazine | منتقد: تری ترونز»

اولین فصل از سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) ۹ قسمت دارد که توسط نیل دراکمن و کریگ مازین ساخته شده‌اند. در این سریال، پدرو پاسکال و بلا رمزی نقش جوئل و الی را به تصویر می‌کشند که باید در دنیایی آخرالزمانی با زامبی‌ها مبارزه کنند.

«100/100 Empire | منتقد: جان نوجنت»

سریال «آخرین بازمانده از ما» روی سکانس‌های اکشن تکیه کرده تا ماهیت عجیب و غریب این افراد آلوده را به نمایش بگذارد. ولی در زیر همه این هرج و مرج، پیوندی بین جوئل و الی در حال شکل‌گیری است و مطمئنا با نقش‌‌آفرینی درخشان پدرو پاسکال و بلا رمزی و نویسندگی خوب، این پویایی بین دو شخصیت می‌تواند پر از احساسات و زندگی باشد.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۳۲ نقد برای فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» منتشر شده که امتیاز ۹۷ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۸۲ از صد به ثبت رسیده که بر اساس ۱۸ نقد است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر در مورد این اثر را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره سریال The Last of Us

  • راتن تومیتوز | ۳۲ نقد – امتیاز ۹۷ درصد
  • متاکریتیک | ۱۸ نقد – امتیاز ۸۲ از صد
سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)
سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)
تبلیغات

تبلیغات

«80/100 Variety | منتقد: دنیل داداریو»