نقدها و نمرات فیلم Enola Holmes 2

با وجود حضور بازیگران بزرگ و نامدار در فیلم «انولا هولمز ۲»، آن هیجان فیلم اولیه در آن به چشم نمی‌خورد و این اثر تازه بیشتر ابتدایی، ساده و بدون الهام احساس می‎‌شود.

«50/100 The Hollywood Reporter | منتقد: لوویا گیارکی»

فیلم Enola Holmes 2 محصول سرویس آنلاین نتفلیکس توانسته نمرات نسبتا خوبی از منتقدان دریافت کند.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۳۱ نقد برای فیلم «انولا هولمز ۲» منتشر شده که امتیاز ۹۴ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۸ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۱۲ نقد است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم قرار دارد.

نظر منتقدان درباره فیلم Enola Holmes 2

  • راتن تومیتوز | ۳۱ نقد – امتیاز ۹۴ درصد
  • متاکریتیک | ۱۲ نقد – امتیاز ۵۸ از صد
فیلم Enola Holmes 2

فیلم انولا هولمز ۲ (Enola Holmes 2) دنباله‌ای برای فیلم قبلی به شمار می‌رود که بار دیگر میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) را در نقش خواهر شرلوک هولمز به نام انولا به تصویر می‌کشد. هنری کویل (Henry Cavill) و هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham Carter) از جمله دیگر بازیگران این اثر هستند.

«70/100 Screen Rant | منتقد: مولی فریمن»

«50/100 The Playlist | منتقد: رودریگو پرز»

لذت واقعی موجود در هر دو فیلم «انولا هولمز» نشات گرفته از نقش‌آفرینی درخشان بازیگران و انسانیتی است که آن‌ها به کاراکترها اضافه کرده‌اند.


تبلیغات

«60/100 The Guardian | منتقد: بنجامین لی»

«75/100 The A.V. Club | منتقد: متیو هاف»

«58/100 IndieWire | منتقد: کیت اربلند»

اکشن‌ها و کاراکترها ساده و برنامه‌ریزی شده احساس می‌شوند اما نقش‌آفرینی برجسته میلی بابی براون، کارگردانی سریع و همچنین بازیگران مکمل خوب باعث شده تا فیلم «انولا هولمز ۲» قابل تامل باشد.

«100/100 Collider | منتقد: آرزو امین»

در فیلم «انولا هولمز ۲» نیز بیشتر بازیگران اصلی فیلم قبلی و همچنین عوامل سازنده آن حضور دارند و همین نیز سبب شده تا این دنباله همانند اثر اصلی جذاب باشد. این در حالی است که فیلم «انولا هولمز ۲» عناصر گسترده‌ای را به نمایش می‌گذارد که باید بیشتر به آن‌ها توجه می‌کرد.

«60/100 Total Film | منتقد: کوین هارلی»

منتقدان بر این باور هستند که فیلم «انولا هولمز ۲» بر پایه فیلم قبلی توانسته داستانی سرگرم‌کننده و جالب‌توجه را به نمایش در بیاورد. سازندگان این اثر توانستند به شکلی موفق دنباله‌ای جذاب و تماشایی را برای فیلم قبلی خلق کنند.

سرعت داستان در فیلم «انولا هولمز ۲» سریع است و فضای کافی در اختیار کاراکترها قرار داده تا بتوانند شکوفا شوند و بهترین عملکرد خودشان را داشته باشند. فیلم بخش‌های متحرک بسیار زیادی دارد اما این موارد باعث سردرگمی بیننده نمی‌شوند و همین نیز باعث شده تا از تماشای چندین باره فیلم بتوان لذت برد.

کاستی‌های موجود در فیلم «انولا هولمز ۲» آن را به طور کامل نابود نمی‌کند و این فیلم همچنان دنباله قابل قبولی محسوب می‌شود اما امید می‌رود که در پروژه‌های آینده تنش موجود میان موضوعات پرداخته شده در فیلم و همچنین رویکرد نرم آن دیده نشود.

Boogiman


منبع: https://gamefa.com/882858/enola-holmes-2-critic-reviews/

کسانی که از نقش‌آفرینی هنری کویل در نقش شرلوک هولمز در فیلم قبلی لذت بردند، مطمئنا از حضور بیشتر او در فیلم «انولا هولمز ۲» نیز خشنود خواهند شد. با این حال، این اثر تازه همچنان بر محوریت انولا با بازی میلی بابی براون است. او توانسته استعداد و توانایی‌های درخشان خودش را بار دیگر در فیلم «انولا هولمز ۲» به نمایش بگذارد. پویایی میان کاراکترهای اصلی و همچنین داستان رازآلود بهتر در این دنباله نیز تماشای آن را لذت‌بخش‌تر کرده است.

موارد تکراری زیادی در فیلم «انولا هولمز ۲» به چشم می‌خورند. فیلم به همان اندازه که پر سروصدا است، پس از تماشای آن به سختی در ذهن بیننده‌ها ماندگار می‌شود. با این حال، به اندازه کافی شور و اشتیاق در بیننده‌های برای فیلم‌های بعدی ایجاد می‌کند.