نقدها و نمرات Hogwarts Legacy منتشر شدند

Hogwarts Legacy آن دنیای جادوگری که وعده داده بود را در قالب جهانی آزاد ارائه می‌دهد. تمامی طرفداران هری پاتر از این عنوان لذت خواهند برد.

Gamer.nl 8.5/10

یک نقش‌آفرینی جادویی که پس‌زمینۀ تاریخی آن باعث می‌شود تا محدودیت‌های کتاب‌ها و فیلم‌ها از میان بروند و جهان آزادی را ارائه می‌دهد که بدون توجه به منبع اصلی، همگان از آن لذت ببرند.

در ادامه، بخش نتیجه‌گیری برخی از نقد و بررسی‌ها را مطالعه می‌کنید:

GamesRadar 7/10

با نزدیک شدن به انتشار Hogwarts Legacy، نقدها و نمرات این بازی مورد انتظار از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

Metro GameCentral 8/10

تقریباً از هر نظر، Hogwarts Legacy همان هری پاتر نقش‌آفرینی‌ای است که همیشه می‌خواستم بازی کنم. ماجراجویی جهان آزاد این بازی تمام هیجانات و جذابیت‌های دنیای جادوگری را به همراه کاراکترهای جدید، سیستم مبارزۀ چالش‌برانگیز و ظریف و فانتزی دانش‌آموز هاگوارتز بودن را در خود جای داده است که باعث شد به کنترلر بچسبم و آن را رها نکنم. مطمئناً مشکلات تکنیکی، کمبودهایی در خط اصلی داستان و تنوع کم دشمنان به بازی لطمه می‌زند، اما این‌ها دلیلی برای کاهش لذت تجربه نبودند.

تبلیغات

MeuPlayStation 10/10

بازی Hogwarts Legacy یک تلاش اولیۀ محکم و قوی است. اگر بخواهیم آوالانچ را متهم به چیزی کنیم، اتهام آن است که این استودیو تلاش کرده تا همه چیز را یک‌جا و در یک بازی انجام دهد. مواردی مانند یک جهان آزاد وسیع، سیستم اقتصادی بهم‌ریخته و نامظنم نقش‌آفرینی، سیستم مبارزاتی هیجان‌انگیز و داستانی با یک قهرمان عجول، همگی باعث می‌‎‌شوند تا احساسات نسبت به بازی متغیر باشند. می‌توانم جهانی را ببینم که در آن یک ادامه بهتر برای این بازی عرضه شود.

میانگین امتیازات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک


منبع: https://gamefa.com/911561/%D9%86%D9%82%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-hogwarts-legacy-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF/

اگر همیشه یکی از طرفداران هری پاتر و عاشق هاگوارتس بوده باشید، این بازی حکم دستیابی به رویاهایتان را دارد. Legacy دقیقاً همان چیزی است که از یک اثر دنیای باز نقش‌آفرینی در این جهان انتظار دارید. در کنار غوطه‌وری بالا، زیبایی بصری، تعداد زیاد جادوها، چالش‌ها، هیولاها، سیستم مبارزه و ماموریت‌های مختلف، شاهد یک داستان‌سرایی عالی هم هستیم. این بازی یک ماجراجویی را ارائه می‌دهد که می‌توانید بیش از 100 ساعت برای آن زمان بگذارید.

IGN 9/10