نمایش مستقل Starfield رسما در حال آماده شدن است

مایکروسافت بازی‌های Redfall و Forza Motorsport را به زودی به نمایش خواهد گذاشت، اما بازی Starfield نمایش مستقل و منحصر به فرد خود را در تاریخ بعدتری خواهد داشت.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903311/starfield-standalone-showcase-is-in-the-works-microsoft-confirms/

بازی Starfield در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه است و در تاریخ نامشخصی در نیمه‌ی اول سال 2023 منتشر خواهد شد.

اینکه این نمایش چه زمانی فرا خواهد رسید و دقیقا چه مدت زمان خواهد داشت در حال حاضر مشخص نیست. با توجه به عرضه‌ی Starfield در نیمه‌ی اول سال 2023، انتظار می‌رود که فاصله تا آن نمایش زیاد نباشد. هم‌چنین نمایش Redfall زودتر از Starfield می‌تواند به نوعی عرضه‌ی زودتر این بازی نسبت به Starfield را تایید کند.

تبلیغات

در جهت اختصاص زمان کافی برای به نمایش گذاشتن بازی استودیوی بتسدا یعنی Starfield، یک نمایش مستقل در حال آماده‌سازی است.

صبر کردن برای Starfield کار بسیار دشواری بوده است، خصوصا با توجه به اینکه این بازی تا کنون چندین بار تاخیر خورده است. اینکه فاصله بین اخبار و نمایش‌های اثر نقش‌آفرینی بتسدا (Bethesda) تا این حد زیاد بوده هم کار را آسان‌تر نکرده است. با این حال خوشبختانه این قضیه قرار است به زودی تغییر کند.

در جریان این ماه مایکروسافت قصد دارد تا یک Direct را با محوریت ایکس باکس و بتسدا به نمایش بگذارد تا در آن شاهد به نمایش گذاشته شدن چندین بازی انحصاری متفاوت مایکروسافت باشیم. متاسفانه Starfield بخشی از این Direct نخواهد بود. با این حال مایکروسافت تایید کرده که یک نمایش منحصر به این بازی در حال آماده‌سازی بوده تا Starfield آن طور که باید و شاید به نمایش گذاشته شود: