نوروز ۱۴۰۲ مبارک – گیمفا

آرزومندیم تمامی مخاطبین وبسایت گیمفا نیز در سال جدید تحولات مثبت زیادی را تجربه و در تمامی ابعاد زندگی خود پیشرفت کنند. نوروز ۱۴۰۲ مبارک باد!


منبع: https://gamefa.com/922054/%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-1402-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9/

از دید محتوا، تمرکز اصلی ما برای سال ۱۴۰۲، ویدیوهای اختصاصی هستند که برنامه‌ای منظم برای آن تنظیم کرده و آن را اجرا خواهیم کرد. بخشی از این تمرکز به بررسی‌های ویدیویی بازی‌ها مربوط می‌شود که سعی خواهیم کرد برای عناوین بیشتری ویدیوی تحلیل و بررسی تهیه کنیم. اما بنا بر آن است تا قالب و شکل ظاهری سایت را نیز به‌روز کنیم؛ بنابراین تحولاتی حیاتی و ساختاری را در گیمفا شاهد خواهید بود و سرانجام یک خانه‌تکانی اساسی خواهیم داشت.

در سال ۱۴۰۱ وبسایت Goty.Gamefa را با همکاری ریست‌اِرا (ResetERA) تاسیس کردیم که به جمع‌آوری جوایز «بهترین بازی سالِ» وبسایت‌های مختلف اختصاص دارد و البته به منبعی برای سایت‌های دیگر نیز تبدیل شده است. از سوی دیگر، سیستم سطح‌بندی کاربران را نیز بنا ساختیم که به کاربران قدیمی‌ و قابل اعتماد اجازه می‌دهد تا سریع‌تر و بدون فوت وقت با دیگر کاربران به بحث و گفت‌وگو بپردازند. از دیگر دستاوردها، می‌توان به تاسیس گروه «آکادمی گیمفا» با مدیریت حسین غزالی، از اعضای تحریریۀ سایت، اشاره کرد که در آن به تعدادی از علاقه‌مندان به نویسندگی، نحوۀ صحیح نوشتن در مورد بازی‌ها و به نگارش در آوردن نقد و بررسی یا مقالات آموزش داده می‌شود. دیسکورد گیمفا نیز راه‌اندازی شد که در آن می‌توانید با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید:

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.

با تمام خوبی‌ها و بدی‌ها، سالی دیگر را در کنار یکدیگر پشت سر گذاشتیم و با امید رخ دادن اتفاقات بهتر، به سال جدید چشم دوخته‌ایم. در سال ۱۴۰۱ استراتژی گیمفا از سمت پدید آوردن آیتم‌های متعدد به سوی انعطاف‌دهی به مقالات سوق پیدا کرد؛ بدان معنا که هر زمان بتوان یک مقاله و مطلب جدید منتشر کرد، بدون آن که برچسب یک «آیتم» یا «سری مقاله» به آن بخورد. با این وجود، همچنان رتروگیم را برای علاقه‌مندان به آثار و کنسول‌های کلاسیک حفظ کرده‌ایم، چرا که می‌تواند گسترۀ وسیعی از موضوعات را در بر بگیرد. در حقیقت، آیتم‌بندی محتویات سال‌ها می‌شود که یک رویکرد دمده برای وبسایت‌های مطرح محسوب شده و هدف چالش‌برانگیز آن است که هر مقاله منحصر به فرد باشد. از سوی دیگر، در جبهۀ نقد و بررسی بازی‌های ویدیویی همان‌طور که در پیام تبریک عید سال گذشته متذکر شده بودیم، عناوین بیشتری را پوشش دادیم، کدهای نقد و بررسی متعددی را از ناشرین مطرح دریافت کردیم و بیش از پیش به بازی‌های مستقل پرداختیم.

تبلیغات