نویسنده‌ی Dune به اقتباس سینمایی Gears Of Wars پیوست

استودیو Coalition در مورد همکاری با اسپیتز بیانیه‌ای به شرح ذیل منتشر کرده است:

منبع: کولایدر

ما از همکاری با جان و نتفلیکس برای خلق اقتباس سینمایی Gears Of Wars بسیار هیجان‌زده هستیم. جان یک نویسنده‌ی بسیار ماهر و خلاق است که توانایی خارق‌العاده‌ای برای خلق دنیاهای حماسی، علمی-تخیلی دارد و همچنین او عاشق فرنچایز Gears Of Wars است؛ حقیقتاً او بهترین کسی است که ما می‌توانیم در این زمینه با او همکاری کنیم.

تبلیغات
meysamb


منبع: https://gamefa.com/922817/jon-spaihts-joins-gears-of-wars-adapption/

جان اسپیتز که پیش‌تر نویسندگی فیلمنامه‌ی نام‌های بزرگی همچون Prometheus و Dune را در کارنامه‌ی خود دارد؛ به اقتباس سینمایی Gears Of Wars پیوسته است.

نتفلیکس که چند ماه قبل از همکاری با استودیو Coalition، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های Gears Of Wars از سال ۲۰۱۴ برای توسعه‌ی اقتباس سینمایی Gears Of Wars خبر داده بود؛ به تازگی همکاری خود را با جان اسپیتز که سابقه‌ی کار بر بلاک‌باسترهای موفقی همچچون Prometheus، Mummy و Dune را در کارنامه دارد برای نگارش فیلمنامه این اثر، آغاز کرده است.

مطمئناً انتخاب اسپیتز با توجه به سابقه‌ی کاری درخشان او در زمینه‌ی بلاک باسترهای علمی-تخیلی خبر خوبی را برای هواداران این فرنچایز خواهد بود. حال باید صبر کرد و دید که آیا نتفلیکس موفق به شکستن طلسم پروژه‌های سینمایی دنیای Gears Of Wars می‌شود یا این پروژه نیز پس از مدتی همانند پیشینیان خود کنسل خواهد شد.

تبلیغات

به نظر می‌رسد که نتفلیکس مصمم است تا اقتباس سینمایی Gears Of Wars (چرخ‌دنده‌های جنگ) را از یک رویای چند ساله به واقعیت تبدیل کند. پیش‌تر نام‌های بزرگی همچون استودیو یونیورسال قصد ساخت اقتباس سینمایی از این فرنچایز محبوب را داشتند که همگی در نهایت به دلایل مختلف متوقف شدند و هیچگاه رنگ واقعیت به خود نگرفتند؛ استودیو یونیورسال حتی تا مرحله‌ی انتخاب نویسنده نیز پیش رفت و شین سالرنو را به عنوان نویسنده‌ی اثر مذکور برگزید؛ اما در نهایت این پروژه متوقف شد.