نویسنده Ghost of Tsushima به استودیو The Coalition پیوست

جاشوا اورتگا (Joshua Ortega)، نویسنده سابق Gears of War و Ghost of Tsushima، به استودیو کوالیشن (The Coalition) پیوست تا احتمالا روی نسخه جدید Gears کار کند.

ششمین عنوان از سری Gears of War هنوز به طور رسمی معرفی نشده است؛ با این حال، مایکروسافت سال گذشته یک نام تجاری برای Gears of War سفارش داد. در اوایل این ماه، گزارش شد که تمرکز اصلی استودیو کوالیشن روی ساخت نسخه جدید Gears است. این شرکت تولید بازی‌های ویدیویی سری Gears را با Gears of War 4 آغاز کرد.

اورتگا در تاپیک توییتری خود همچنین به نقش خود در داستان و طراحی روایت Gears 3 و همچنین خلق شخصیت‌های متعدد در فرنچایز اشاره می‌کند. کارهای دیگر او در این صنعت شامل مشارکت در ساخت عناوینی مانند Ghost of Tsushima ،Shadow Complex ،Viva Piñata و Law/Breakers می‌شود.

نقل قول اورتگا از یک پست قدیمی درباره فرنچایز Gears of War، شایعات ساخت Gears 6 را مجددا داغ کرد و این پیام را به اشتراک گذاشت:

این توئیت‌ها چیزی را به طور رسمی تایید نمی‌کند، اما به نظر می‌رسد که این نویسنده کمیک‌های آمریکایی، به شکلی در تیم سازنده بازی بعدی Gears حضور خواهد داشت. اورتگا قبلا روی Gears of War 2 به همراه سیزده شماره از سری کمیک‌های پیش درآمد Gears of War که توسط دی سی کامیکس منتشر شد، کار کرده بود.

یک بار دیگر شروع شد!

حتی اگر زمان زیادی تا معرفی و انتشار نسخه جدید سری باقی مانده باشد، فرنچایز Gears of War مطمئنا هنوز به پایان نرسیده است. سال گذشته دیدیم که نتفلیکس ساخت یک فیلم لایو اکشن و سریال انیمیشنی از Gears of War را تایید کرد.


منبع: https://gamefa.com/916574/%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87-ghost-of-tsushima-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-the-coalition-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA/تبلیغات

اورتگا در پاسخ به یکی از کاربرانی که از او درباره کار دوباره روی سری Gears پرسیده بود، از سه ایموجی رعد و برق استفاده کرد و پاسخ داد: «هوم…». اورتگا بعدتر یک نظرسنجی در حساب توییتر خود منتشر کرد و از طرفداران پرسید که آیا نام Gears of War 6 را برای نسخه بعدی ترجیح می‌دهند یا Gears 6.