نویسندۀ ارشد Horizon Forbidden West به تیم ساخت Fable پیوست

آقای اندرو والش (Andrew Walsh)، که به عنوان نویسندۀ ارشد و طراح ارشد روایت عناوین بزرگی فعالیت کرده است، امروز در صفحۀ رسمی توییتر خود اعلام کرد که به تیم سازندۀ Fable ملحق شده است.

گویا Albion باری دیگر من را فرا خوانده است.

با خوشحالی اعلام می‌دارم که فرصت این را پیدا کردم تا به تیم فوق‌العادۀ پلی‌گراند گیمز ملحق شوم و روی ساخت بازی جدید Fable کار کنم.

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: https://gamefa.com/882446/horizon-forbidden-west-senior-writer-joins-fable-team-at-xbox/

آقای والش بیشتر در نقش نویسندۀ ارشد بازی Horizon Forbidden West شناخته شده، البته که در جایگاه طراح ارشد روایت عناوینی چون Watch Dogs: Legion، Tom Clancy’s The Division 2، Need For Speed: Most Wanted و حتی Fable Legends نیز کار کرده است. او در بازی جدید Fable نیز در نقش نویسندۀ ارشد قرار خواهد گرفت.

قطار استخدام نیرو برای ریبوت Fable توسط پلی‌گراند گیمز (Playground Games) و ایکس باکس هنوز ادامه دارد و این بار هم نیروی برجستۀ دیگری به این تیم پیوسته است.

امسال، به غیر از اخبار مربوط به نیروهای جدید تیم سازندۀ Fable، جزئیات چندانی از روند ساخت بازی منتشر نشد؛ البته، رئیس استودیوهای ایکس باکس، مت بوتی (Matt Booty)، در ماه سپتامبر امسال دربارۀ این عنوان موردانتظار صحبت کرد و گفت که تیم پلی‌گراند گیمز صراحتاً متذکر شده است که تا زمان آماده شدن بازی، قصد انتشار هیچ تصویری از این عنوان را ندارد.


تبلیغات